BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 6. liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/08 19:00 FC BP Pathetico CF Start Brno Durďák
PO 30/08 20:45 FC Kalinka Bohunice MK Slatina Brno "B" Bohunice Pindeš
ST 01/09 19:00 Blackfield Gems Royal Flush "D" Start Brno Durďák
ST 01/09 19:30 Amazing FC Vamos Amigos VUT Oujezdský
ST 01/09 20:45 FC Spitfire MFC Srandy "B" VUT Jelínek

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 03/09 18:00 AC Albert Team Amazing FC Lužánky Obořil
ÚT 07/09 20:45 Pathetico CF FC Kalinka Bohunice VUT Obořil
ST 08/09 18:00 MK Slatina Brno "B" FC Spitfire Jihomoravské náměstí Obořil
ST 08/09 20:15 Vamos Amigos Blackfield Gems TCM Zbrojovka Brno Vogel
ČT 09/09 18:00 Royal Flush "D" FC BP Lužánky Durďák

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 13/09 19:00 Blackfield Gems AC Albert Team Start Brno Leitgeb
PO 13/09 20:45 MFC Srandy "B" MK Slatina Brno "B" Bohunice Maša
ST 15/09 20:00 FC BP Vamos Amigos Start Brno Obořil
ST 15/09 20:45 FC Spitfire Pathetico CF VUT Čápek
ČT 16/09 20:30 Royal Flush "D" FC Kalinka Bohunice Lužánky Šlesinger

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 20/09 20:15 Vamos Amigos FC Kalinka Bohunice TCM Zbrojovka Brno Obořil
ÚT 21/09 18:00 AC Albert Team FC BP Lužánky Jelínek
ST 22/09 19:30 Pathetico CF MFC Srandy "B" VUT Luu
ČT 23/09 20:30 Royal Flush "D" FC Spitfire Lužánky Filo
PÁ 24/09 19:00 Amazing FC Blackfield Gems VUT Čápek

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 24/09 19:30 FC Kalinka Bohunice AC Albert Team Bohunice Obořil
PÁ 24/09 20:45 MFC Srandy "B" Royal Flush "D" Bohunice Obořil
ST 29/09 19:00 FC BP Amazing FC Start Brno Danczi
ČT 30/09 19:30 Pathetico CF MK Slatina Brno "B" VUT Šlesinger
ČT 30/09 20:45 FC Spitfire Vamos Amigos VUT Šlesinger

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 06/10 19:00 Blackfield Gems FC BP Start Brno Obořil
ST 06/10 19:30 Amazing FC FC Kalinka Bohunice VUT Danczi
ST 06/10 20:15 Vamos Amigos MFC Srandy "B" TCM Zbrojovka Brno Rek
ČT 07/10 18:00 AC Albert Team FC Spitfire Lužánky Pindeš
ČT 07/10 20:30 Royal Flush "D" MK Slatina Brno "B" Lužánky Pindeš

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 08/10 19:30 FC Kalinka Bohunice Blackfield Gems Bohunice Filo
PÁ 08/10 19:30 MFC Srandy "B" AC Albert Team Bohunice Čápek
ÚT 12/10 19:30 Pathetico CF Royal Flush "D" VUT Sýkora
ST 13/10 17:00 MK Slatina Brno "B" Vamos Amigos Jihomoravské náměstí Čápek
ST 13/10 20:45 FC Spitfire Amazing FC VUT Jelínek

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 18/10 19:00 FC BP FC Kalinka Bohunice Start Brno Rek
ÚT 19/10 18:00 AC Albert Team MK Slatina Brno "B" Lužánky Vinklárek
ST 20/10 19:00 Blackfield Gems FC Spitfire Start Brno Durďák
ST 20/10 19:30 Amazing FC MFC Srandy "B" VUT Maša
ST 20/10 20:00 Vamos Amigos Pathetico CF TCM Zbrojovka Brno Obořil

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 22/10 20:45 MFC Srandy "B" Blackfield Gems Bohunice Obořil
PO 25/10 18:15 Royal Flush "D" Vamos Amigos Lužánky Šlesinger
ÚT 26/10 19:30 Pathetico CF AC Albert Team VUT Luu
ST 27/10 19:30 FC Spitfire FC BP VUT Maša
ST 27/10 19:30 Amazing FC MK Slatina Brno "B" VUT Jelínek

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 02/11 18:00 AC Albert Team Royal Flush "D" Lužánky Danczi
ST 03/11 19:00 Blackfield Gems MK Slatina Brno "B" Start Brno Durďák
ST 03/11 19:30 Amazing FC Pathetico CF VUT Luu
ST 03/11 20:15 FC BP MFC Srandy "B" Start Brno Durďák
PÁ 12/11 20:45 FC Kalinka Bohunice FC Spitfire Bohunice Čápek

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 05/11 20:45 MFC Srandy "B" FC Kalinka Bohunice Bohunice Čápek
ÚT 09/11 19:30 Vamos Amigos AC Albert Team VUT Luu
ST 10/11 19:00 FC BP MK Slatina Brno "B" Start Brno Durďák
ST 10/11 19:15 Royal Flush "D" Amazing FC Lužánky Rek
ST 10/11 19:30 Pathetico CF Blackfield Gems VUT Čápek

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 27/03 16:00 Royal Flush "D" Blackfield Gems Lužánky Danczi
ST 30/03 18:00 MK Slatina Brno "B" FC Kalinka Bohunice Jihomoravské náměstí Maša
ST 30/03 19:00 Vamos Amigos Amazing FC TCM Zbrojovka Brno Pindeš
ČT 31/03 19:15 Pathetico CF FC BP VUT Klaudinger
PÁ 01/04 19:30 MFC Srandy "B" FC Spitfire Bohunice Čápek

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/04 20:45 FC Kalinka Bohunice Pathetico CF Bohunice Obořil
ÚT 05/04 19:00 FC BP Royal Flush "D" Start Brno Pindeš
ST 06/04 19:15 Amazing FC AC Albert Team VUT Luu
ST 06/04 19:30 Blackfield Gems Vamos Amigos Start Brno Čápek
ČT 07/04 19:30 FC Spitfire MK Slatina Brno "B" VUT Jelínek

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 08/04 19:00 AC Albert Team Blackfield Gems Lužánky Klaudinger
PO 11/04 20:45 FC Kalinka Bohunice Royal Flush "D" Bohunice Virčík
ST 13/04 20:00 Vamos Amigos FC BP TCM Zbrojovka Brno Psota
ČT 14/04 19:30 Pathetico CF FC Spitfire VUT Durďák
ČT 02/06 18:45 MK Slatina Brno "B" MFC Srandy "B" Jihomoravské náměstí Durďák

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 19/04 19:00 FC BP AC Albert Team Start Brno Durďák
ÚT 19/04 20:45 FC Spitfire Royal Flush "D" VUT Vinklárek
ST 20/04 19:00 Blackfield Gems Amazing FC Start Brno Durďák
PO 23/05 20:45 MFC Srandy "B" Pathetico CF Bohunice Sedláček
ST 01/06 19:30 FC Kalinka Bohunice Vamos Amigos Bohunice Psota

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 26/04 18:15 AC Albert Team FC Kalinka Bohunice Lužánky Rodina
ST 27/04 18:00 Royal Flush "D" MFC Srandy "B" Lužánky Vinklárek
ST 27/04 18:00 MK Slatina Brno "B" Pathetico CF Jihomoravské náměstí Obořil
ST 27/04 19:15 Amazing FC FC BP VUT Virčík
ST 27/04 20:00 Vamos Amigos FC Spitfire TCM Zbrojovka Brno Maša

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 02/05 19:00 FC BP Blackfield Gems Start Brno Nowak
PO 02/05 20:45 MFC Srandy "B" Vamos Amigos Bohunice Leitgeb
PO 02/05 20:45 FC Kalinka Bohunice Amazing FC Bohunice Nowak
ÚT 03/05 18:00 MK Slatina Brno "B" Royal Flush "D" Jihomoravské náměstí Maša
ČT 05/05 19:30 FC Spitfire AC Albert Team VUT Sýkora

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/05 19:30 Blackfield Gems FC Kalinka Bohunice Start Brno Durďák
ST 11/05 18:00 AC Albert Team MFC Srandy "B" Lužánky Vinklárek
ST 11/05 19:15 Amazing FC FC Spitfire VUT Jelínek
ST 11/05 20:00 Vamos Amigos MK Slatina Brno "B" TCM Zbrojovka Brno Danczi
ČT 12/05 20:30 Royal Flush "D" Pathetico CF Lužánky Pavelec

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 13/05 19:30 MFC Srandy "B" Amazing FC Bohunice Moder
PÁ 13/05 20:45 FC Kalinka Bohunice FC BP Bohunice Čápek
ÚT 17/05 20:45 FC Spitfire Blackfield Gems VUT Maša
ST 18/05 18:30 MK Slatina Brno "B" AC Albert Team Jihomoravské náměstí Luu
ST 18/05 20:30 Pathetico CF Vamos Amigos VUT Virčík

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 24/05 20:30 AC Albert Team Pathetico CF Lužánky Růžička
ST 25/05 18:30 MK Slatina Brno "B" Amazing FC Jihomoravské náměstí Maša
ST 25/05 20:00 Blackfield Gems MFC Srandy "B" Start Brno Durďák
ST 25/05 20:00 Vamos Amigos Royal Flush "D" TCM Zbrojovka Brno Maša
ČT 26/05 20:00 FC BP FC Spitfire Start Brno Durďák

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 27/05 20:45 MFC Srandy "B" FC BP Bohunice Nebyl delegován
PO 30/05 19:15 MK Slatina Brno "B" Blackfield Gems Jihomoravské náměstí Sedláček
ÚT 31/05 20:45 FC Spitfire FC Kalinka Bohunice VUT Sedláček
ST 01/06 19:15 Pathetico CF Amazing FC VUT Jelínek
ČT 02/06 18:00 Royal Flush "D" AC Albert Team Lužánky Kugler

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 03/06 19:00 Amazing FC Royal Flush "D" VUT Čápek
PÁ 03/06 20:15 Blackfield Gems Pathetico CF Start Brno Durďák
ST 08/06 18:45 MK Slatina Brno "B" FC BP Jihomoravské náměstí Nebyl delegován
ST 08/06 20:30 AC Albert Team Vamos Amigos Lužánky Vinklárek
ST 08/06 20:45 FC Kalinka Bohunice MFC Srandy "B" Bohunice Pindeš

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382