BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. Hitrádio City Brno liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 29/08 17:00 SK Veselka FC Zebra Veselka Maša
PO 30/08 19:15 FC Fénix Brno TJ Sokol Březina Řečkovice Kugler
PO 30/08 19:30 Mediální mrchy Rebešovice Bohunice Pindeš
ST 01/09 19:15 Hooftrimmer Gunners "B" SeaComp Řečkovice Virčík
ST 01/09 19:15 KMK Dynamo Brno Royal Flush "B" Lužánky Rodina
ČT 02/09 20:15 FC Rebels Sparta Lužánky Rek

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 05/09 17:00 SK Veselka Hooftrimmer Gunners "B" Veselka Maša
PO 06/09 19:15 FC Fénix Brno FC Rebels Řečkovice Koryčanská
ÚT 07/09 20:15 Sparta FC Zebra Lužánky Maša
ST 08/09 19:00 TJ Sokol Březina Rebešovice Březina Čápek
ST 08/09 19:30 Royal Flush "B" Mediální mrchy VUT Leitgeb
ST 08/09 19:30 SeaComp KMK Dynamo Brno Bohunice Sýkora

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 13/09 18:00 Rebešovice Royal Flush "B" Rebešovice Čápek
ÚT 14/09 18:00 KMK Dynamo Brno SK Veselka Lužánky Rodina
ÚT 14/09 19:30 FC Zebra FC Fénix Brno VUT Jelínek
ÚT 14/09 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" Sparta Řečkovice Luu
ST 15/09 19:15 FC Rebels TJ Sokol Březina Lužánky Sasín
ST 15/09 20:45 Mediální mrchy SeaComp Bohunice Filo

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 20/09 20:30 FC Rebels FC Zebra Lužánky Vinklárek
ÚT 21/09 20:15 Sparta KMK Dynamo Brno Lužánky Jelínek
ST 22/09 19:30 SeaComp Rebešovice Bohunice Maša
ST 22/09 19:45 FC Fénix Brno Hooftrimmer Gunners "B" Řečkovice Čápek
PÁ 24/09 17:00 SK Veselka Mediální mrchy Veselka Čápek
PÁ 01/10 19:30 TJ Sokol Březina Royal Flush "B" Březina Čápek

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 28/09 16:00 Rebešovice SK Veselka Rebešovice Čápek
ST 29/09 19:30 Mediální mrchy Sparta Bohunice Vogel
ST 29/09 19:30 Royal Flush "B" SeaComp VUT Vinklárek
ST 29/09 20:15 KMK Dynamo Brno FC Fénix Brno Lužánky Čápek
ST 29/09 20:45 FC Zebra TJ Sokol Březina VUT Vinklárek
ČT 30/09 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" FC Rebels Řečkovice Durďák

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 03/10 16:00 SK Veselka Royal Flush "B" Veselka Danczi
PO 04/10 18:00 FC Rebels KMK Dynamo Brno Lužánky Vinklárek
PO 04/10 19:15 FC Fénix Brno Mediální mrchy Řečkovice Leitgeb
ÚT 05/10 19:30 FC Zebra Hooftrimmer Gunners "B" VUT Luu
ST 06/10 19:00 TJ Sokol Březina SeaComp Březina Čápek
ÚT 26/10 18:15 Sparta Rebešovice Lužánky Sýkora

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/10 18:00 KMK Dynamo Brno FC Zebra Lužánky Šlesinger
PO 11/10 19:15 FC Fénix Brno Rebešovice Řečkovice Vinklárek
PO 11/10 20:45 Mediální mrchy FC Rebels Bohunice Maša
ST 13/10 19:30 Royal Flush "B" Sparta VUT Jelínek
ST 13/10 19:30 SeaComp SK Veselka Bohunice Psota
ST 27/10 20:30 Hooftrimmer Gunners "B" TJ Sokol Březina Řečkovice Luu

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 15/10 19:00 TJ Sokol Březina SK Veselka Březina Rek
PO 18/10 19:15 FC Rebels Rebešovice Lužánky Oujezdský
PO 18/10 20:45 FC Zebra Mediální mrchy VUT Čápek
ÚT 19/10 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" KMK Dynamo Brno Řečkovice Maša
ST 20/10 18:00 Sparta SeaComp Lužánky Šlesinger
ST 20/10 20:30 FC Fénix Brno Royal Flush "B" Řečkovice Kugler

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 25/10 19:30 KMK Dynamo Brno TJ Sokol Březina VUT Maša
PO 25/10 19:30 FC Zebra Rebešovice VUT Jelínek
PO 25/10 20:45 Mediální mrchy Hooftrimmer Gunners "B" Bohunice Oujezdský
ST 27/10 19:30 SeaComp FC Fénix Brno Bohunice Psota
ST 27/10 20:45 Royal Flush "B" FC Rebels VUT Maša
NE 31/10 15:00 SK Veselka Sparta Veselka Maša

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 01/11 20:30 KMK Dynamo Brno Mediální mrchy Lužánky Jelínek
ÚT 02/11 19:30 FC Fénix Brno SK Veselka Řečkovice Kugler
ST 03/11 19:00 TJ Sokol Březina Sparta Březina Rek
ST 03/11 19:15 FC Rebels SeaComp Lužánky Vinklárek
ST 03/11 19:30 FC Zebra Royal Flush "B" VUT Virčík
PO 15/11 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" Rebešovice Řečkovice Kugler

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 09/11 20:30 Sparta FC Fénix Brno Lužánky Čápek
ST 10/11 18:00 FC Rebels SK Veselka Lužánky Rek
ST 10/11 19:30 SeaComp FC Zebra Bohunice Psota
ČT 11/11 19:00 Royal Flush "B" Hooftrimmer Gunners "B" VUT Maša
PÁ 12/11 18:00 KMK Dynamo Brno Rebešovice Lužánky Čápek
PO 15/11 20:45 Mediální mrchy TJ Sokol Březina Bohunice Oujezdský

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 28/03 18:15 Sparta FC Rebels Lužánky Čápek
ÚT 29/03 19:15 FC Zebra SK Veselka Lužánky Rodina
ST 30/03 18:00 Rebešovice Mediální mrchy Rebešovice Moder
ST 30/03 19:00 TJ Sokol Březina FC Fénix Brno Březina Čápek
ST 30/03 20:45 SeaComp Hooftrimmer Gunners "B" Bohunice Pindeš
ČT 31/03 19:15 Royal Flush "B" KMK Dynamo Brno VUT Virčík

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/04 19:15 FC Rebels FC Fénix Brno Řečkovice Kugler
ÚT 05/04 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" SK Veselka Řečkovice Kugler
ST 06/04 18:00 Rebešovice TJ Sokol Březina Rebešovice Obořil
ST 06/04 19:15 KMK Dynamo Brno SeaComp VUT Virčík
ST 06/04 19:30 Mediální mrchy Royal Flush "B" Bohunice Sýkora
ST 06/04 20:30 FC Zebra Sparta Lužánky Klaudinger

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 10/04 16:00 SK Veselka KMK Dynamo Brno Veselka Maša
ÚT 12/04 18:00 Sparta Hooftrimmer Gunners "B" Lužánky Luu
ÚT 12/04 20:30 FC Fénix Brno FC Zebra Řečkovice Kugler
ST 13/04 18:45 TJ Sokol Březina FC Rebels Březina Leitgeb
ST 13/04 20:30 Royal Flush "B" Rebešovice VUT Durďák
ST 13/04 20:45 SeaComp Mediální mrchy Bohunice Vašík

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 20/04 18:30 Rebešovice SeaComp Rebešovice Leitgeb
ST 20/04 19:15 Royal Flush "B" TJ Sokol Březina VUT Luu
ST 20/04 19:15 FC Zebra FC Rebels Lužánky Kugler
ST 20/04 20:30 Hooftrimmer Gunners "B" FC Fénix Brno Řečkovice Kugler
ST 20/04 20:45 Mediální mrchy SK Veselka Bohunice Koryčanská
ČT 21/04 19:30 KMK Dynamo Brno Sparta VUT Luu

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 22/04 18:00 SK Veselka Rebešovice Veselka Kugler
PÁ 22/04 20:00 TJ Sokol Březina FC Zebra Březina Nebyl delegován
PO 25/04 18:15 FC Rebels Hooftrimmer Gunners "B" Řečkovice Obořil
ST 27/04 19:30 SeaComp Royal Flush "B" Bohunice Sýkora
ST 27/04 20:30 Sparta Mediální mrchy Lužánky Vinklárek
ČT 28/04 19:00 FC Fénix Brno KMK Dynamo Brno Řečkovice Kugler

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 02/05 18:45 Rebešovice Sparta Rebešovice Maša
PO 02/05 19:15 KMK Dynamo Brno FC Rebels VUT Jelínek
ST 04/05 19:15 Royal Flush "B" SK Veselka VUT Vinklárek
ST 04/05 19:15 Hooftrimmer Gunners "B" FC Zebra Řečkovice Sýkora
ST 04/05 19:30 SeaComp TJ Sokol Březina Bohunice Psota
ST 04/05 20:45 Mediální mrchy FC Fénix Brno Bohunice Psota

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 06/05 18:30 TJ Sokol Březina Hooftrimmer Gunners "B" Březina Nebyl delegován
NE 08/05 17:30 SK Veselka SeaComp Veselka Maša
PO 09/05 19:15 FC Zebra KMK Dynamo Brno Lužánky Pavelec
ÚT 10/05 18:00 Sparta Royal Flush "B" Lužánky Růžička
ST 11/05 19:00 Rebešovice FC Fénix Brno Rebešovice Čápek
ST 11/05 19:30 FC Rebels Mediální mrchy Řečkovice Luu

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 13/05 18:00 SK Veselka TJ Sokol Březina Veselka Čápek
PO 16/05 19:00 Rebešovice FC Rebels Rebešovice Čápek
ST 18/05 19:15 KMK Dynamo Brno Hooftrimmer Gunners "B" VUT Jelínek
ST 18/05 19:30 Mediální mrchy FC Zebra Bohunice Sedláček
ST 18/05 20:30 Royal Flush "B" FC Fénix Brno VUT Jelínek
ST 18/05 20:45 SeaComp Sparta Bohunice Sedláček

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 20/05 18:30 TJ Sokol Březina KMK Dynamo Brno Březina Nebyl delegován
ÚT 24/05 18:00 Sparta SK Veselka Lužánky Růžička
ÚT 24/05 20:30 FC Fénix Brno SeaComp Řečkovice Kugler
ST 25/05 19:15 Rebešovice FC Zebra Rebešovice Čápek
ČT 26/05 19:15 Hooftrimmer Gunners "B" Mediální mrchy Řečkovice Luu
ÚT 07/06 18:00 FC Rebels Royal Flush "B" Řečkovice Nebyl delegován

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/05 19:30 SeaComp FC Rebels Bohunice Pavelec
ÚT 31/05 18:30 SK Veselka FC Fénix Brno Veselka Kugler
ÚT 31/05 20:30 Sparta TJ Sokol Březina Řečkovice Kugler
ST 01/06 19:15 Royal Flush "B" FC Zebra VUT Luu
ST 01/06 20:45 Mediální mrchy KMK Dynamo Brno Bohunice Pavelec
PO 06/06 19:00 Rebešovice Hooftrimmer Gunners "B" Rebešovice Rodina

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 03/06 18:00 TJ Sokol Březina Mediální mrchy Březina Nebyl delegován
PÁ 03/06 18:00 SK Veselka FC Rebels Veselka Nebyl delegován
PÁ 03/06 19:00 Rebešovice KMK Dynamo Brno Rebešovice Nebyl delegován
ÚT 07/06 20:30 FC Fénix Brno Sparta Řečkovice Kugler
ST 08/06 19:15 FC Zebra SeaComp Lužánky Vinklárek
ČT 09/06 19:15 Hooftrimmer Gunners "B" Royal Flush "B" Řečkovice Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382