BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 1. SIMOST liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 31/08 19:30 FC Poutník 1552 KMK Dynamo Brno Řečkovice Nebyl delegován
PO 31/08 20:30 CZ People Sport Centrum Srbská Lužánky Krempaský
PO 31/08 20:45 CZ Spieler Brno Royal Flush Bohunice Durďák
PO 31/08 20:45 FC DM Podlahy MFC Srandy Bohunice Vogel
ÚT 01/09 20:45 BKMK Topshoes.cz Vyšší princip VUT Rodina
ČT 03/09 20:45 Cordoba 06 The Reds VUT Jelínek

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 07/09 19:15 The Reds CZ People Lužánky Kocman
PO 07/09 19:30 Vyšší princip KMK Dynamo Brno Bohunice Nebyl delegován
ÚT 08/09 19:30 Royal Flush FC DM Podlahy VUT Durďák
ÚT 08/09 20:45 MFC Srandy FC Poutník 1552 VUT Vinklárek
ÚT 08/09 20:45 BKMK Topshoes.cz Cordoba 06 VUT Durďák
ST 09/09 20:45 Sport Centrum Srbská CZ Spieler Brno VUT Rodina

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/09 19:30 FC DM Podlahy Sport Centrum Srbská Bohunice Rek
PO 14/09 19:30 FC Poutník 1552 Royal Flush Řečkovice Vinklárek
ÚT 15/09 19:30 KMK Dynamo Brno MFC Srandy VUT Nebyl delegován
ÚT 15/09 20:30 CZ People BKMK Topshoes.cz Lužánky Vogel
ÚT 15/09 20:45 Cordoba 06 Vyšší princip VUT Virčík
ST 16/09 20:45 CZ Spieler Brno The Reds Bohunice Sýkora

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 21/09 19:15 The Reds FC DM Podlahy Lužánky Krondráf
ÚT 22/09 19:30 Royal Flush KMK Dynamo Brno VUT Nebyl delegován
ÚT 22/09 19:30 Sport Centrum Srbská FC Poutník 1552 VUT Moder
ÚT 22/09 20:45 Vyšší princip MFC Srandy VUT Durďák
ÚT 22/09 20:45 BKMK Topshoes.cz CZ Spieler Brno VUT Moder
ČT 24/09 20:45 Cordoba 06 CZ People VUT Kocman

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 28/09 19:00 KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská VUT Nebyl delegován
PO 28/09 19:30 FC DM Podlahy BKMK Topshoes.cz Bohunice Rek
ÚT 29/09 20:30 CZ People Vyšší princip Lužánky Durďák
ÚT 29/09 20:45 MFC Srandy Royal Flush VUT Vinklárek
ST 30/09 20:45 CZ Spieler Brno Cordoba 06 Bohunice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 FC Poutník 1552 The Reds Řečkovice Nebyl delegován

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/10 18:00 The Reds KMK Dynamo Brno Lužánky Nebyl delegován
ÚT 06/10 19:30 BKMK Topshoes.cz FC Poutník 1552 VUT Jelínek
ÚT 06/10 20:45 Sport Centrum Srbská MFC Srandy VUT Jelínek
ST 07/10 20:30 CZ People CZ Spieler Brno Lužánky Krondráf
ČT 08/10 20:45 Vyšší princip Royal Flush VUT Vinklárek
ČT 08/10 20:45 Cordoba 06 FC DM Podlahy VUT Kocman

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 12/10 19:30 FC Poutník 1552 Cordoba 06 Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 13/10 19:30 KMK Dynamo Brno BKMK Topshoes.cz VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 FC DM Podlahy CZ People Bohunice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 MFC Srandy The Reds Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 Vyšší princip CZ Spieler Brno Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 Royal Flush Sport Centrum Srbská VUT Nebyl delegován

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 20/10 20:45 Cordoba 06 KMK Dynamo Brno VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 18:00 The Reds Royal Flush Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 19:15 CZ People FC Poutník 1552 Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 Vyšší princip Sport Centrum Srbská VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 BKMK Topshoes.cz MFC Srandy VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 CZ Spieler Brno FC DM Podlahy Bohunice Nebyl delegován

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 26/10 19:00 KMK Dynamo Brno CZ People VUT Nebyl delegován
ČT 05/11 20:45 Vyšší princip FC DM Podlahy VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 FC Poutník 1552 CZ Spieler Brno Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 Sport Centrum Srbská The Reds VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 MFC Srandy Cordoba 06 VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 Royal Flush BKMK Topshoes.cz VUT Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 05/11 20:30 CZ People MFC Srandy Lužánky Nebyl delegován
PO 09/11 19:00 Vyšší princip The Reds VUT Nebyl delegován
PO 09/11 20:45 CZ Spieler Brno KMK Dynamo Brno Bohunice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 FC DM Podlahy FC Poutník 1552 Bohunice Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 BKMK Topshoes.cz Sport Centrum Srbská VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 Cordoba 06 Royal Flush VUT Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 10/11 19:15 The Reds BKMK Topshoes.cz Lužánky Nebyl delegován
ÚT 10/11 19:30 FC Poutník 1552 Vyšší princip Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 10/11 20:45 MFC Srandy CZ Spieler Brno VUT Nebyl delegován
ÚT 10/11 20:45 Sport Centrum Srbská Cordoba 06 VUT Nebyl delegován
ČT 12/11 19:30 KMK Dynamo Brno FC DM Podlahy VUT Nebyl delegován
ČT 12/11 19:30 Royal Flush CZ People VUT Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382