BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. Viridis Investment liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 31/08 19:00 FC Zebra Rebešovice VUT Čápek
ÚT 01/09 19:30 FC Jaguars Brno RTG Fraktury Řečkovice Vogel
ST 02/09 19:15 Agrostroj TJ Sokol Březina Lužánky Krondráf
ST 02/09 19:30 C.F. Relax The Reds "B" Řečkovice Kugler
ST 02/09 20:30 FC Rebels Royal Flush "B" Lužánky Krondráf
ST 02/09 20:45 FC Fénix Brno Sparta Řečkovice Kugler

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 04/09 19:00 TJ Sokol Březina Rebešovice Březina Filo
PO 07/09 20:30 RTG Fraktury FC Rebels Lužánky Čápek
ST 09/09 19:15 Agrostroj C.F. Relax Lužánky Krondráf
ST 09/09 19:30 Royal Flush "B" FC Zebra VUT Rodina
ČT 10/09 20:15 The Reds "B" FC Fénix Brno Lužánky Čápek
ČT 31/12 20:30 Sparta FC Jaguars Brno Lužánky Nebyl delegován

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/09 19:00 FC Zebra RTG Fraktury VUT Vašík
PO 14/09 20:45 FC Fénix Brno Agrostroj Řečkovice Vinklárek
ÚT 15/09 19:15 FC Rebels Sparta Lužánky Vogel
ÚT 15/09 19:30 FC Jaguars Brno The Reds "B" Řečkovice Koryčanská
ST 16/09 18:00 Rebešovice Royal Flush "B" Rebešovice Vogel
ST 16/09 19:30 C.F. Relax TJ Sokol Březina Řečkovice Nebyl delegován

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 18/09 19:00 TJ Sokol Březina Royal Flush "B" Březina Čápek
PO 21/09 18:00 Agrostroj FC Jaguars Brno Lužánky Krondráf
PO 21/09 20:30 RTG Fraktury Rebešovice Lužánky Krondráf
ÚT 22/09 19:15 Sparta FC Zebra Lužánky Nebyl delegován
ST 23/09 19:30 C.F. Relax FC Fénix Brno Řečkovice Kugler
ST 23/09 20:30 The Reds "B" FC Rebels Lužánky Pindeš

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 28/09 17:00 Rebešovice Sparta Rebešovice Čápek
PO 28/09 20:30 FC Rebels Agrostroj Lužánky Krempaský
ST 30/09 19:30 FC Fénix Brno TJ Sokol Březina Řečkovice Kugler
ST 30/09 19:30 FC Jaguars Brno C.F. Relax Řečkovice Durďák
ST 30/09 19:30 Royal Flush "B" RTG Fraktury VUT Vinklárek
ST 30/09 20:45 FC Zebra The Reds "B" VUT Vinklárek

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/10 19:15 Agrostroj FC Zebra Lužánky Filo
ÚT 06/10 20:45 FC Fénix Brno FC Jaguars Brno Řečkovice Kožnar
ST 07/10 18:00 Sparta Royal Flush "B" Lužánky Krondráf
ST 07/10 18:30 TJ Sokol Březina RTG Fraktury Březina Filo
ST 07/10 19:15 The Reds "B" Rebešovice Lužánky Krondráf
ST 07/10 19:30 C.F. Relax FC Rebels Řečkovice Kugler

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 12/10 18:00 RTG Fraktury Sparta Lužánky Krondráf
PO 12/10 18:15 FC Jaguars Brno TJ Sokol Březina Řečkovice Čápek
ČT 31/12 19:30 FC Zebra C.F. Relax VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 20:15 FC Rebels FC Fénix Brno Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 20:15 Agrostroj Rebešovice Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 Royal Flush "B" The Reds "B" Řečkovice Nebyl delegován

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 31/12 19:00 TJ Sokol Březina Sparta Březina Nebyl delegován
ČT 31/12 19:15 The Reds "B" RTG Fraktury Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 19:15 Agrostroj Royal Flush "B" Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 C.F. Relax Rebešovice Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 FC Jaguars Brno FC Rebels Řečkovice Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 FC Fénix Brno FC Zebra Řečkovice Nebyl delegován

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 31/12 18:00 FC Rebels TJ Sokol Březina Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 18:00 RTG Fraktury Agrostroj Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 19:30 Royal Flush "B" C.F. Relax VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 20:30 Sparta The Reds "B" Lužánky Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 FC Zebra FC Jaguars Brno VUT Nebyl delegován
ČT 31/12 20:45 FC Fénix Brno Rebešovice Řečkovice Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 04/11 18:00 Agrostroj Sparta Lužánky Nebyl delegován
ST 04/11 19:15 The Reds "B" TJ Sokol Březina Lužánky Nebyl delegován
ST 04/11 19:30 C.F. Relax RTG Fraktury Řečkovice Nebyl delegován
ST 04/11 19:30 FC Fénix Brno Royal Flush "B" Řečkovice Nebyl delegován
ČT 05/11 18:00 FC Jaguars Brno Rebešovice Řečkovice Nebyl delegován
ČT 05/11 19:15 FC Rebels FC Zebra Lužánky Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 06/11 18:45 FC Zebra TJ Sokol Březina VUT Nebyl delegován
ST 11/11 19:15 Sparta C.F. Relax Lužánky Nebyl delegován
ST 11/11 19:30 Royal Flush "B" FC Jaguars Brno VUT Nebyl delegován
ST 11/11 20:30 The Reds "B" Agrostroj Lužánky Nebyl delegován
ČT 12/11 19:15 RTG Fraktury FC Fénix Brno Lužánky Nebyl delegován
ČT 12/11 20:30 FC Rebels Rebešovice Lužánky Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382