BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. gastroshop24.cz liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 29/08 19:00 FC Pardálové Palermo VUT Nebyl delegován
ČT 29/08 20:15 FC Spitfire Los Arbitros "B" VUT Nebyl delegován
PÁ 30/08 19:15 FC Čočky Royal Flush "C" Srbská Nebyl delegován
PÁ 30/08 20:45 FC Kalinka Bohunice PKV Stars Bohunice Nebyl delegován
PO 02/09 19:30 Corinto TJ Rotor Magenta Bohunice Nebyl delegován
ST 04/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno FCC František Vláčil "B" Bohunice Nebyl delegován
ČT 05/09 20:00 Estudiantes C.F. "B" SK Jinačovice Obřany Nebyl delegován

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 06/09 19:15 Royal Flush "C" FC Kalinka Bohunice Srbská Nebyl delegován
SO 07/09 16:00 SK Jinačovice FC Čočky Jinačovice Nebyl delegován
PO 09/09 19:30 Corinto Estudiantes C.F. "B" Bohunice Nebyl delegován
ÚT 10/09 18:45 PKV Stars FC Pardálové Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 10/09 19:30 Los Arbitros "B" FC Tiki-Taka Brno Řečkovice Nebyl delegován
ST 11/09 19:30 Palermo FC Spitfire Bohunice Nebyl delegován
ST 11/09 20:15 TJ Rotor Magenta FCC František Vláčil "B" VUT Nebyl delegován

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 13/09 19:15 FC Čočky Corinto Srbská Nebyl delegován
PÁ 13/09 19:30 FC Kalinka Bohunice SK Jinačovice Bohunice Nebyl delegován
PO 16/09 20:00 Estudiantes C.F. "B" TJ Rotor Magenta Obřany Nebyl delegován
ÚT 17/09 18:45 FCC František Vláčil "B" Los Arbitros "B" Chalabalova Nebyl delegován
ST 18/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno Palermo Bohunice Nebyl delegován
ČT 19/09 19:00 FC Pardálové Royal Flush "C" VUT Nebyl delegován
ČT 19/09 20:15 FC Spitfire PKV Stars VUT Nebyl delegován

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 20/09 19:15 Royal Flush "C" FC Spitfire Srbská Nebyl delegován
SO 21/09 16:00 SK Jinačovice FC Pardálové Jinačovice Nebyl delegován
PO 23/09 20:45 Palermo FCC František Vláčil "B" Bohunice Nebyl delegován
ÚT 24/09 18:45 PKV Stars FC Tiki-Taka Brno Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 24/09 20:15 TJ Rotor Magenta Los Arbitros "B" VUT Nebyl delegován
ST 25/09 19:30 Corinto FC Kalinka Bohunice Bohunice Nebyl delegován
ST 25/09 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Čočky Obřany Nebyl delegován

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 27/09 19:15 FC Čočky TJ Rotor Magenta Srbská Nebyl delegován
PÁ 27/09 19:30 FC Kalinka Bohunice Estudiantes C.F. "B" Bohunice Nebyl delegován
ÚT 01/10 18:45 FCC František Vláčil "B" PKV Stars Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 01/10 20:15 FC Spitfire SK Jinačovice VUT Nebyl delegován
ST 02/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno Royal Flush "C" Bohunice Nebyl delegován
ST 02/10 20:15 FC Pardálové Corinto VUT Nebyl delegován
ČT 03/10 19:30 Los Arbitros "B" Palermo Řečkovice Nebyl delegován

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 04/10 18:00 FC Čočky FC Kalinka Bohunice Srbská Nebyl delegován
SO 05/10 16:00 SK Jinačovice FC Tiki-Taka Brno Jinačovice Nebyl delegován
ÚT 08/10 18:45 PKV Stars Los Arbitros "B" Chalabalova Nebyl delegován
ST 09/10 19:00 TJ Rotor Magenta Palermo VUT Nebyl delegován
ST 09/10 20:45 Corinto FC Spitfire Bohunice Nebyl delegován
ČT 10/10 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Pardálové Obřany Nebyl delegován
ČT 10/10 21:00 Royal Flush "C" FCC František Vláčil "B" Srbská Nebyl delegován

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 11/10 19:30 FC Kalinka Bohunice TJ Rotor Magenta Bohunice Nebyl delegován
PO 14/10 20:45 Los Arbitros "B" Royal Flush "C" Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 15/10 18:45 FCC František Vláčil "B" SK Jinačovice Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 15/10 19:00 FC Pardálové FC Čočky VUT Nebyl delegován
ÚT 15/10 20:15 FC Spitfire Estudiantes C.F. "B" VUT Nebyl delegován
ST 16/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno Corinto Bohunice Nebyl delegován
ST 16/10 20:45 Palermo PKV Stars Bohunice Nebyl delegován

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 18/10 19:15 FC Čočky FC Spitfire Srbská Nebyl delegován
PÁ 18/10 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Pardálové Bohunice Nebyl delegován
SO 19/10 10:15 SK Jinačovice Los Arbitros "B" Jinačovice Nebyl delegován
NE 20/10 20:45 Royal Flush "C" Palermo Srbská Nebyl delegován
ST 23/10 19:00 TJ Rotor Magenta PKV Stars VUT Nebyl delegován
ST 23/10 19:30 Corinto FCC František Vláčil "B" Bohunice Nebyl delegován
ST 23/10 20:00 Estudiantes C.F. "B" FC Tiki-Taka Brno Obřany Nebyl delegován

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 24/10 19:00 FC Spitfire FC Kalinka Bohunice VUT Nebyl delegován
ÚT 29/10 18:45 PKV Stars Royal Flush "C" Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 29/10 19:30 Los Arbitros "B" Corinto Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 29/10 20:15 FC Pardálové TJ Rotor Magenta VUT Nebyl delegován
ST 30/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Čočky Bohunice Nebyl delegován
ST 30/10 20:45 Palermo SK Jinačovice Bohunice Nebyl delegován
ČT 31/10 18:45 FCC František Vláčil "B" Estudiantes C.F. "B" Chalabalova Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 01/11 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Tiki-Taka Brno Bohunice Nebyl delegován
SO 02/11 15:00 SK Jinačovice PKV Stars Jinačovice Nebyl delegován
PO 04/11 19:15 TJ Rotor Magenta Royal Flush "C" VUT Nebyl delegován
ÚT 05/11 20:15 FC Pardálové FC Spitfire VUT Nebyl delegován
ST 06/11 19:30 Corinto Palermo Bohunice Nebyl delegován
ČT 07/11 20:00 Estudiantes C.F. "B" Los Arbitros "B" Obřany Nebyl delegován
PÁ 08/11 19:15 FC Čočky FCC František Vláčil "B" Srbská Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 09/11 16:30 Royal Flush "C" SK Jinačovice Srbská Nebyl delegován
NE 10/11 18:45 PKV Stars Corinto Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 12/11 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Kalinka Bohunice Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 12/11 19:00 FC Spitfire TJ Rotor Magenta VUT Nebyl delegován
ÚT 12/11 19:30 Los Arbitros "B" FC Čočky Řečkovice Nebyl delegován
ST 13/11 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Pardálové Bohunice Nebyl delegován
ST 13/11 20:45 Palermo Estudiantes C.F. "B" Bohunice Nebyl delegován

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 15/11 20:45 FC Kalinka Bohunice Los Arbitros "B" Bohunice Nebyl delegován
NE 17/11 20:45 FC Čočky Palermo Srbská Nebyl delegován
PO 18/11 20:30 TJ Rotor Magenta SK Jinačovice VUT Nebyl delegován
PO 18/11 20:30 FC Pardálové FCC František Vláčil "B" VUT Nebyl delegován
ST 20/11 19:30 Corinto Royal Flush "C" Bohunice Nebyl delegován
ST 20/11 20:15 FC Spitfire FC Tiki-Taka Brno VUT Nebyl delegován
ČT 21/11 20:00 Estudiantes C.F. "B" PKV Stars Obřany Nebyl delegován

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 21/11 19:30 Los Arbitros "B" FC Pardálové Řečkovice Nebyl delegován
SO 23/11 14:30 SK Jinačovice Corinto Jinačovice Nebyl delegován
PO 25/11 19:30 Palermo FC Kalinka Bohunice Bohunice Nebyl delegován
ÚT 26/11 18:45 FCC František Vláčil "B" FC Spitfire Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 26/11 18:45 PKV Stars FC Čočky Chalabalova Nebyl delegován
ST 27/11 19:30 FC Tiki-Taka Brno TJ Rotor Magenta Bohunice Nebyl delegován
ČT 28/11 21:00 Royal Flush "C" Estudiantes C.F. "B" Srbská Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382