BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. DOBRÉ PIVO liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 29/08 18:30 SK Veselka FC Pivnice u Čápa Veselka Vašík
NE 01/09 20:00 Hooftrimmer Gunners "B" SeaComp "B" VUT Krempaský
ÚT 03/09 19:00 FC Jaguars Brno "B" TJ BARAN VUT Pindeš
ÚT 03/09 19:00 Kaša Team RTG Fraktury VUT Koryčanská
ÚT 03/09 20:15 FC Erekce Sokol Křtiny VUT Pindeš
ÚT 03/09 20:45 KMK Dynamo Brno "B" Moravia Brno Řečkovice Kačanolli
ST 04/09 19:30 FC Dvorska Bitches Bohunice Klaudinger

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 08/09 16:00 SK Veselka Hooftrimmer Gunners "B" Veselka Krempaský
ST 11/09 20:15 TJ BARAN FC Pivnice u Čápa VUT Kožnar
ST 11/09 20:45 FC Dvorska Moravia Brno Bohunice Sýkora
ST 11/09 20:45 KMK Dynamo Brno "B" RTG Fraktury Řečkovice Sasín
ČT 12/09 18:00 Sokol Křtiny FC Jaguars Brno "B" Křtiny Junek
ČT 12/09 19:30 FC Erekce Bitches VUT Krempaský
ČT 03/10 20:45 SeaComp "B" Kaša Team Lužánky Krempaský

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 17/09 19:00 Kaša Team SK Veselka VUT Danczi
ÚT 17/09 20:15 Hooftrimmer Gunners "B" TJ BARAN VUT Landa
ST 18/09 19:00 FC Jaguars Brno "B" Bitches VUT Sasín
ST 18/09 19:30 FC Erekce FC Dvorska VUT Krempaský
ST 18/09 20:15 FC Pivnice u Čápa Sokol Křtiny Lužánky Klaudinger
ST 18/09 20:15 Moravia Brno RTG Fraktury VUT Sasín
ČT 19/09 20:45 KMK Dynamo Brno "B" SeaComp "B" Řečkovice Jelínek

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/09 19:30 FC Dvorska RTG Fraktury Bohunice Psota
PÁ 20/09 17:45 Sokol Křtiny Hooftrimmer Gunners "B" Křtiny Kocman
NE 22/09 16:00 SK Veselka KMK Dynamo Brno "B" Veselka Krempaský
ÚT 24/09 19:00 TJ BARAN Kaša Team Lužánky Kocman
ČT 26/09 19:00 SeaComp "B" Moravia Brno Lužánky Pindeš
ČT 26/09 19:00 FC Erekce FC Jaguars Brno "B" VUT Koryčanská
ČT 26/09 20:15 Bitches FC Pivnice u Čápa Lužánky Pindeš

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/09 21:00 RTG Fraktury SeaComp "B" Lužánky Sasín
ÚT 01/10 19:00 Kaša Team Sokol Křtiny VUT Pindeš
ÚT 01/10 19:00 Moravia Brno SK Veselka VUT Koryčanská
ÚT 01/10 20:15 Hooftrimmer Gunners "B" Bitches VUT Koryčanská
ÚT 01/10 20:45 KMK Dynamo Brno "B" TJ BARAN Řečkovice Marinč
ST 02/10 19:30 FC Jaguars Brno "B" FC Dvorska VUT Sýkora
ST 02/10 20:15 FC Pivnice u Čápa FC Erekce Lužánky Junek

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 08/10 19:00 TJ BARAN Moravia Brno Lužánky Gebhart
ÚT 08/10 19:00 FC Erekce Hooftrimmer Gunners "B" VUT Kocman
ST 09/10 19:30 FC Dvorska SeaComp "B" Bohunice Vašík
ST 09/10 20:15 FC Jaguars Brno "B" FC Pivnice u Čápa VUT Virčík
ČT 10/10 19:00 Bitches Kaša Team Lužánky Šlesinger
ČT 10/10 20:45 KMK Dynamo Brno "B" Sokol Křtiny Řečkovice Kocman
SO 19/10 14:30 SK Veselka RTG Fraktury Veselka Maša

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/10 20:15 RTG Fraktury TJ BARAN Lužánky Danczi
ÚT 15/10 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" FC Jaguars Brno "B" VUT Rek
ÚT 15/10 20:15 SeaComp "B" SK Veselka Lužánky Pham
ST 16/10 20:15 FC Pivnice u Čápa FC Dvorska Lužánky Krondráf
ST 16/10 20:15 Moravia Brno Sokol Křtiny VUT Virčík
ST 16/10 20:45 Kaša Team FC Erekce VUT Krempaský
ČT 17/10 19:30 KMK Dynamo Brno "B" Bitches Řečkovice Krempaský

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 21/10 20:15 RTG Fraktury Sokol Křtiny Lužánky Danczi
ÚT 22/10 19:00 TJ BARAN SeaComp "B" Lužánky Landa
ÚT 22/10 19:00 FC Jaguars Brno "B" Kaša Team VUT Virčík
ST 23/10 19:00 FC Pivnice u Čápa Hooftrimmer Gunners "B" Lužánky Kodras
ST 23/10 19:30 FC Dvorska SK Veselka Bohunice Krempaský
ST 23/10 20:15 FC Erekce KMK Dynamo Brno "B" VUT Pham
ČT 24/10 18:00 Bitches Moravia Brno Lužánky Kožnar

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 29/10 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" FC Dvorska VUT Koryčanská
ÚT 29/10 19:00 Kaša Team FC Pivnice u Čápa VUT Pindeš
ÚT 29/10 19:00 RTG Fraktury Bitches Lužánky Rodina
ÚT 29/10 20:15 SeaComp "B" Sokol Křtiny Lužánky Rodina
ST 30/10 19:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Jaguars Brno "B" Řečkovice Kugler
ST 30/10 20:15 Moravia Brno FC Erekce VUT Sýkora
ČT 07/11 18:00 SK Veselka TJ BARAN Lužánky Jelínek

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 03/11 15:00 Sokol Křtiny SK Veselka Habrůvka Kugler
PO 04/11 20:30 FC Erekce RTG Fraktury VUT Koryčanská
ÚT 05/11 19:00 Bitches SeaComp "B" Lužánky Rodina
ÚT 05/11 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" Kaša Team VUT Kocman
ST 06/11 19:30 FC Dvorska TJ BARAN Bohunice Vašík
ST 06/11 20:15 FC Jaguars Brno "B" Moravia Brno VUT Pham
ČT 07/11 20:15 FC Pivnice u Čápa KMK Dynamo Brno "B" Lužánky Jelínek

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/11 20:15 SeaComp "B" FC Erekce Lužánky Sasín
ÚT 12/11 20:15 Bitches SK Veselka Lužánky Krondráf
ÚT 12/11 20:45 KMK Dynamo Brno "B" Hooftrimmer Gunners "B" Řečkovice Kugler
ST 13/11 19:00 Kaša Team FC Dvorska VUT Rek
ST 13/11 20:15 Moravia Brno FC Pivnice u Čápa VUT Rek
ST 13/11 20:15 TJ BARAN Sokol Křtiny Lužánky Krondráf
PÁ 15/11 18:00 RTG Fraktury FC Jaguars Brno "B" Lužánky Sasín

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 15/11 19:30 FC Dvorska Sokol Křtiny Bohunice Teslík
ÚT 19/11 19:00 Bitches TJ BARAN Lužánky Rodina
ÚT 19/11 19:00 FC Jaguars Brno "B" SeaComp "B" VUT Kocman
ÚT 19/11 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" Moravia Brno VUT Virčík
ÚT 19/11 20:15 FC Erekce SK Veselka VUT Kocman
ÚT 19/11 20:15 Kaša Team KMK Dynamo Brno "B" VUT Virčík
ST 20/11 20:15 FC Pivnice u Čápa RTG Fraktury Lužánky Koryčanská

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 23/11 18:00 RTG Fraktury Hooftrimmer Gunners "B" Lužánky Filo
ÚT 26/11 19:00 FC Jaguars Brno "B" SK Veselka VUT Kugler
ÚT 26/11 19:00 Bitches Sokol Křtiny Lužánky Rek
ÚT 26/11 20:15 TJ BARAN FC Erekce Lužánky Rek
ST 27/11 19:00 Moravia Brno Kaša Team VUT Rek
ST 27/11 20:45 KMK Dynamo Brno "B" FC Dvorska Řečkovice Kocman
ČT 28/11 19:00 SeaComp "B" FC Pivnice u Čápa Lužánky Jelínek

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382