BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. Viridis Investment liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 30/08 18:30 FC Habrůvka FC Rom Star 2:3 1:1
ÚT 03/09 19:30 Cordoba 06 "C" Sparta 2:3 1:1
ÚT 03/09 20:45 FC Fénix Brno FC Zebra 1:5 1:2
ST 04/09 20:15 FC Jaguars Brno FC Rebels 3:1 1:0
ST 04/09 20:45 CZ Spieler Brno "B" Royal Flush "B" 7:2 0:1
PÁ 06/09 19:30 C.F. Relax TJ Sokol Březina 5:4 1:2

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 08/09 20:30 FC Rom Star FC Jaguars Brno 2:5 0:2
PO 09/09 21:00 FC Zebra FC Habrůvka 5:1 1:0
ÚT 10/09 19:30 Royal Flush "B" FC Fénix Brno 3:3 2:3
ST 11/09 19:00 TJ Sokol Březina Cordoba 06 "C" 7:2 4:2
ST 11/09 19:30 AMENINA 08 C.F. Relax 1:1 1:1
ČT 12/09 21:00 Sparta CZ Spieler Brno "B" 3:8 0:5

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 13/09 18:00 FC Habrůvka Royal Flush "B" 1:1 0:0
SO 14/09 16:30 FC Rebels FC Rom Star 0:5 knt.
ST 18/09 19:30 CZ Spieler Brno "B" TJ Sokol Březina 4:1 3:0
ST 18/09 19:30 FC Jaguars Brno FC Zebra 2:8 1:6
ČT 19/09 19:30 Cordoba 06 "C" AMENINA 08 3:2 1:1
ČT 19/09 21:00 FC Fénix Brno Sparta 3:5 2:3

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 20/09 19:30 TJ Sokol Březina FC Fénix Brno 6:0 4:0
PÁ 20/09 20:30 FC Zebra FC Rebels 4:1 1:1
PO 23/09 21:00 Sparta FC Habrůvka 4:3 3:1
ST 25/09 20:15 C.F. Relax Cordoba 06 "C" 1:0 1:0
ČT 26/09 20:45 AMENINA 08 CZ Spieler Brno "B" 2:7 0:4
ČT 26/09 21:00 Royal Flush "B" FC Jaguars Brno 3:0 1:0

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 27/09 18:30 FC Habrůvka TJ Sokol Březina 2:4 1:1
ÚT 01/10 19:30 FC Fénix Brno AMENINA 08 4:6 1:4
ÚT 01/10 19:30 FC Jaguars Brno Sparta 3:3 2:1
ST 02/10 19:30 CZ Spieler Brno "B" C.F. Relax 11:4 7:2
ČT 03/10 21:00 FC Rebels Royal Flush "B" 6:1 5:0
SO 02/11 20:15 FC Rom Star FC Zebra 0:5 knt.

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 04/10 19:00 TJ Sokol Březina FC Jaguars Brno 3:2 1:0
PÁ 04/10 19:15 Royal Flush "B" FC Rom Star 2:4 1:2
PO 07/10 19:30 AMENINA 08 FC Habrůvka 2:3 2:2
ÚT 08/10 20:45 Sparta FC Rebels 4:2 3:1
ST 09/10 19:30 C.F. Relax FC Fénix Brno 3:3 2:2
ČT 10/10 19:30 Cordoba 06 "C" CZ Spieler Brno "B" 3:5 1:2

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 11/10 19:15 FC Rebels TJ Sokol Březina 1:2 0:2
PÁ 11/10 20:30 FC Zebra Royal Flush "B" 3:1 1:0
ST 16/10 19:00 FC Habrůvka C.F. Relax 1:0 1:0
ST 16/10 19:30 FC Jaguars Brno AMENINA 08 1:5 1:3
ČT 17/10 21:00 FC Fénix Brno Cordoba 06 "C" 1:5 0:3
NE 20/10 20:45 FC Rom Star Sparta 1:12 0:7

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 18/10 18:30 TJ Sokol Březina FC Rom Star 5:1 4:0
ÚT 22/10 19:30 Sparta FC Zebra 4:2 3:1
ST 23/10 18:15 C.F. Relax FC Jaguars Brno 0:5 0:3
ST 23/10 19:30 AMENINA 08 FC Rebels 3:5 3:1
ST 23/10 20:45 Cordoba 06 "C" FC Habrůvka 7:1 knt.
PO 28/10 19:30 CZ Spieler Brno "B" FC Fénix Brno 10:1 4:1

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 25/10 19:00 FC Habrůvka CZ Spieler Brno "B" 0:5 0:2
PÁ 25/10 19:15 Royal Flush "B" Sparta 1:6 0:4
PÁ 25/10 20:30 FC Zebra TJ Sokol Březina 0:5 0:4
NE 27/10 20:15 FC Rom Star AMENINA 08 1:0 1:0
ÚT 29/10 19:30 FC Rebels C.F. Relax 1:3 1:2
ČT 28/11 19:00 FC Jaguars Brno Cordoba 06 "C" 4:1 3:1

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 04/11 19:30 Cordoba 06 "C" FC Rebels 4:8 2:6
ÚT 05/11 19:30 AMENINA 08 FC Zebra 0:4 0:0
ÚT 05/11 19:30 FC Fénix Brno FC Habrůvka 8:2 4:0
ST 06/11 20:15 C.F. Relax FC Rom Star 2:1 1:1
ST 06/11 20:45 CZ Spieler Brno "B" FC Jaguars Brno 5:0 knt.
PO 18/11 21:00 Royal Flush "B" TJ Sokol Březina 2:4 1:3

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 07/11 21:00 FC Rebels CZ Spieler Brno "B" 1:2 1:1
NE 10/11 20:00 FC Rom Star Cordoba 06 "C" 1:11 1:5
PO 11/11 19:00 TJ Sokol Březina Sparta 2:1 1:0
ÚT 12/11 19:30 FC Zebra C.F. Relax 5:2 1:0
ST 13/11 19:30 FC Jaguars Brno FC Fénix Brno 6:3 2:1
ČT 14/11 21:00 Royal Flush "B" AMENINA 08 6:1 3:0

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 15/11 19:00 Cordoba 06 "C" FC Zebra 1:2 1:0
NE 17/11 16:00 FC Habrůvka FC Jaguars Brno 0:2 0:1
PO 18/11 19:30 CZ Spieler Brno "B" FC Rom Star 7:2 3:0
ÚT 19/11 19:30 AMENINA 08 Sparta 1:2 1:0
ÚT 19/11 20:45 FC Fénix Brno FC Rebels 5:1 3:0
ST 20/11 19:30 C.F. Relax Royal Flush "B" 3:4 1:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 21/11 21:00 FC Zebra CZ Spieler Brno "B" 0:8 0:5
NE 24/11 20:15 FC Rom Star FC Fénix Brno 6:6 2:3
PO 25/11 21:00 FC Rebels FC Habrůvka 1:6 1:1
ÚT 26/11 19:30 Sparta C.F. Relax 3:2 0:1
ÚT 26/11 20:45 Royal Flush "B" Cordoba 06 "C" 6:5 2:2
ST 27/11 19:30 AMENINA 08 TJ Sokol Březina 0:4 0:1

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 20/03 19:15 FC Rom Star FC Habrůvka
ÚT 24/03 20:15 FC Rebels FC Jaguars Brno
ÚT 24/03 20:45 FC Zebra FC Fénix Brno
ST 25/03 19:30 TJ Sokol Březina C.F. Relax
ČT 26/03 19:15 Sparta Cordoba 06 "C"
ČT 26/03 21:00 Royal Flush "B" CZ Spieler Brno "B"

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 27/03 19:00 FC Habrůvka FC Zebra
ÚT 31/03 19:30 FC Fénix Brno Royal Flush "B"
ST 01/04 19:30 FC Jaguars Brno FC Rom Star
ST 01/04 19:30 C.F. Relax AMENINA 08
ST 01/04 20:45 CZ Spieler Brno "B" Sparta
ČT 02/04 18:45 Cordoba 06 "C" TJ Sokol Březina

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 03/04 19:00 TJ Sokol Březina CZ Spieler Brno "B"
PÁ 03/04 19:15 Royal Flush "B" FC Habrůvka
PO 06/04 18:30 AMENINA 08 Cordoba 06 "C"
ÚT 07/04 18:00 FC Rom Star FC Rebels
ÚT 07/04 20:45 FC Zebra FC Jaguars Brno
ST 08/04 19:00 Sparta FC Fénix Brno

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 14/04 19:30 FC Jaguars Brno Royal Flush "B"
ÚT 14/04 20:30 FC Fénix Brno TJ Sokol Březina
ST 15/04 19:00 FC Habrůvka Sparta
ST 15/04 19:30 CZ Spieler Brno "B" AMENINA 08
ČT 16/04 18:45 Cordoba 06 "C" C.F. Relax
ČT 16/04 19:15 FC Rebels FC Zebra

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 17/04 18:30 TJ Sokol Březina FC Habrůvka
ÚT 21/04 19:00 Sparta FC Jaguars Brno
ÚT 21/04 20:45 AMENINA 08 FC Fénix Brno
ÚT 21/04 20:45 FC Zebra FC Rom Star
ST 22/04 19:30 C.F. Relax CZ Spieler Brno "B"
ČT 23/04 21:00 Royal Flush "B" FC Rebels

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 24/04 19:00 FC Habrůvka AMENINA 08
ÚT 28/04 20:45 FC Fénix Brno C.F. Relax
ST 29/04 19:00 FC Rebels Sparta
ST 29/04 19:30 FC Jaguars Brno TJ Sokol Březina
ST 29/04 20:15 FC Rom Star Royal Flush "B"
ST 29/04 20:45 CZ Spieler Brno "B" Cordoba 06 "C"

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 05/05 18:15 AMENINA 08 FC Jaguars Brno
ÚT 05/05 18:45 Cordoba 06 "C" FC Fénix Brno
ÚT 05/05 19:30 C.F. Relax FC Habrůvka
ÚT 05/05 20:30 Royal Flush "B" FC Zebra
ST 06/05 19:00 TJ Sokol Březina FC Rebels
ST 06/05 19:00 Sparta FC Rom Star

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 08/05 18:00 FC Rom Star TJ Sokol Březina
ÚT 12/05 20:30 FC Zebra Sparta
ST 13/05 18:30 FC Habrůvka Cordoba 06 "C"
ST 13/05 19:15 FC Rebels AMENINA 08
ST 13/05 19:30 FC Jaguars Brno C.F. Relax
ČT 14/05 21:00 FC Fénix Brno CZ Spieler Brno "B"

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 15/05 20:00 TJ Sokol Březina FC Zebra
PO 18/05 19:30 CZ Spieler Brno "B" FC Habrůvka
ÚT 19/05 18:45 Cordoba 06 "C" FC Jaguars Brno
ST 20/05 19:30 C.F. Relax FC Rebels
ST 20/05 19:30 AMENINA 08 FC Rom Star
ČT 21/05 20:30 Sparta Royal Flush "B"

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 22/05 19:00 TJ Sokol Březina Royal Flush "B"
PÁ 22/05 19:00 FC Habrůvka FC Fénix Brno
ÚT 26/05 20:30 FC Zebra AMENINA 08
ST 27/05 18:00 FC Rebels Cordoba 06 "C"
ST 27/05 19:15 FC Rom Star C.F. Relax
ST 27/05 19:30 FC Jaguars Brno CZ Spieler Brno "B"

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 29/05 18:00 Cordoba 06 "C" FC Rom Star
ST 03/06 19:30 C.F. Relax FC Zebra
ST 03/06 19:30 AMENINA 08 Royal Flush "B"
ST 03/06 20:30 Sparta TJ Sokol Březina
ST 03/06 20:45 CZ Spieler Brno "B" FC Rebels
ČT 04/06 21:00 FC Fénix Brno FC Jaguars Brno

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 09/06 19:15 Sparta AMENINA 08
ÚT 09/06 19:30 FC Jaguars Brno FC Habrůvka
ÚT 09/06 20:45 Royal Flush "B" C.F. Relax
ST 10/06 19:15 FC Rebels FC Fénix Brno
ČT 11/06 20:30 FC Rom Star CZ Spieler Brno "B"
ČT 11/06 21:00 FC Zebra Cordoba 06 "C"

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 07/04 20:45 C.F. Relax Sparta
ÚT 21/04 18:45 Cordoba 06 "C" Royal Flush "B"
PO 18/05 21:00 FC Fénix Brno FC Rom Star
ST 20/05 20:45 CZ Spieler Brno "B" FC Zebra
PÁ 29/05 19:00 TJ Sokol Březina AMENINA 08
PÁ 05/06 19:00 FC Habrůvka FC Rebels

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382