BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 02/09 18:15 Impérium Los Arbitros Lužánky Nebyl delegován
PO 02/09 18:45 FCC František Vláčil Rebešovice Chalabalova Nebyl delegován
PO 02/09 19:15 Estudiantes C.F. Royal Flush VUT Nebyl delegován
PO 02/09 19:15 Hooftrimmer Gunners MK Slatina Brno VUT Nebyl delegován
ÚT 03/09 18:45 Dynamo Haná SeaComp Chalabalova Nebyl delegován
ST 04/09 19:00 Cordoba 06 "B" The Reds "B" Řečkovice Nebyl delegován

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/09 18:00 Rebešovice Hooftrimmer Gunners Rebešovice Nebyl delegován
PO 09/09 19:00 Cordoba 06 "B" Beers United Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 10/09 18:45 Dynamo Haná The Reds "B" Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 10/09 20:15 Royal Flush FCC František Vláčil VUT Nebyl delegován
ST 11/09 19:30 SeaComp Estudiantes C.F. Bohunice Nebyl delegován
ČT 12/09 19:00 MK Slatina Brno Impérium VUT Nebyl delegován

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 16/09 18:45 FCC František Vláčil SeaComp Chalabalova Nebyl delegován
PO 16/09 19:00 Impérium Rebešovice Lužánky Nebyl delegován
PO 16/09 19:30 Los Arbitros MK Slatina Brno Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 17/09 18:45 Dynamo Haná Beers United Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 17/09 19:00 Hooftrimmer Gunners Royal Flush VUT Nebyl delegován
ST 18/09 20:15 Estudiantes C.F. The Reds "B" VUT Nebyl delegován

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 23/09 19:30 Los Arbitros Rebešovice Řečkovice Nebyl delegován
PO 23/09 19:30 Beers United Estudiantes C.F. Bohunice Nebyl delegován
ÚT 24/09 19:00 Royal Flush Impérium VUT Nebyl delegován
ST 25/09 19:00 SeaComp Hooftrimmer Gunners Lužánky Nebyl delegován
ST 25/09 19:00 Cordoba 06 "B" Dynamo Haná Řečkovice Nebyl delegován
ST 25/09 20:15 The Reds "B" FCC František Vláčil Lužánky Nebyl delegován

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/09 18:45 FCC František Vláčil Beers United Chalabalova Nebyl delegován
PO 30/09 19:15 Estudiantes C.F. Cordoba 06 "B" VUT Nebyl delegován
PO 30/09 19:15 MK Slatina Brno Rebešovice VUT Nebyl delegován
PO 30/09 20:45 Los Arbitros Royal Flush Řečkovice Nebyl delegován
ST 02/10 19:00 Hooftrimmer Gunners The Reds "B" VUT Nebyl delegován
ST 02/10 19:00 Impérium SeaComp Lužánky Nebyl delegován

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 07/10 19:00 SeaComp Los Arbitros Lužánky Nebyl delegován
PO 07/10 19:15 Royal Flush MK Slatina Brno VUT Nebyl delegován
PO 07/10 20:45 Cordoba 06 "B" FCC František Vláčil Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 08/10 18:45 Dynamo Haná Estudiantes C.F. Chalabalova Nebyl delegován
ST 09/10 19:00 The Reds "B" Impérium Lužánky Nebyl delegován
ST 09/10 19:30 Beers United Hooftrimmer Gunners Bohunice Nebyl delegován

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/10 18:45 FCC František Vláčil Dynamo Haná Chalabalova Nebyl delegován
PO 14/10 19:15 Royal Flush Rebešovice VUT Nebyl delegován
ÚT 15/10 19:00 Impérium Beers United Lužánky Nebyl delegován
ÚT 15/10 19:30 Los Arbitros The Reds "B" Řečkovice Nebyl delegován
ST 16/10 19:00 Hooftrimmer Gunners Cordoba 06 "B" VUT Nebyl delegován
ST 16/10 19:00 MK Slatina Brno SeaComp VUT Nebyl delegován

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 21/10 19:00 The Reds "B" MK Slatina Brno Lužánky Nebyl delegován
PO 21/10 19:00 Cordoba 06 "B" Impérium Řečkovice Nebyl delegován
PO 21/10 19:15 Estudiantes C.F. FCC František Vláčil VUT Nebyl delegován
PO 21/10 19:30 Beers United Los Arbitros Bohunice Nebyl delegován
ÚT 22/10 18:45 Dynamo Haná Hooftrimmer Gunners Chalabalova Nebyl delegován
ČT 24/10 20:15 SeaComp Rebešovice Lužánky Nebyl delegován

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 28/10 19:00 Los Arbitros Cordoba 06 "B" Řečkovice Nebyl delegován
ST 30/10 19:00 Impérium Dynamo Haná Lužánky Nebyl delegován
ST 30/10 19:00 MK Slatina Brno Beers United VUT Nebyl delegován
ST 30/10 19:00 Royal Flush SeaComp VUT Nebyl delegován
ST 30/10 20:15 Hooftrimmer Gunners Estudiantes C.F. VUT Nebyl delegován
ČT 31/10 20:15 The Reds "B" Rebešovice Lužánky Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/11 18:45 Dynamo Haná Los Arbitros Chalabalova Nebyl delegován
PO 04/11 18:45 FCC František Vláčil Hooftrimmer Gunners Chalabalova Nebyl delegován
PO 04/11 19:30 Beers United Rebešovice Bohunice Nebyl delegován
ST 06/11 19:00 Cordoba 06 "B" MK Slatina Brno Řečkovice Nebyl delegován
ST 06/11 19:00 Estudiantes C.F. Impérium VUT Nebyl delegován
ST 06/11 20:15 The Reds "B" Royal Flush Lužánky Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/11 18:15 Cordoba 06 "B" Rebešovice Řečkovice Nebyl delegován
PO 11/11 19:00 Impérium FCC František Vláčil Lužánky Nebyl delegován
PO 11/11 19:15 Royal Flush Beers United VUT Nebyl delegován
PO 11/11 20:30 MK Slatina Brno Dynamo Haná VUT Nebyl delegován
PO 11/11 20:45 Los Arbitros Estudiantes C.F. Řečkovice Nebyl delegován
ST 13/11 19:00 SeaComp The Reds "B" Lužánky Nebyl delegován

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 18/11 18:15 Cordoba 06 "B" Royal Flush Řečkovice Nebyl delegován
PO 18/11 18:45 FCC František Vláčil Los Arbitros Chalabalova Nebyl delegován
PO 18/11 19:15 Estudiantes C.F. MK Slatina Brno VUT Nebyl delegován
PO 18/11 19:15 Hooftrimmer Gunners Impérium VUT Nebyl delegován
ÚT 19/11 18:45 Dynamo Haná Rebešovice Chalabalova Nebyl delegován
ST 20/11 19:30 Beers United SeaComp Bohunice Nebyl delegován

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 25/11 19:15 MK Slatina Brno FCC František Vláčil VUT Nebyl delegován
PO 25/11 19:15 Estudiantes C.F. Rebešovice VUT Nebyl delegován
PO 25/11 19:30 Los Arbitros Hooftrimmer Gunners Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 26/11 19:00 Royal Flush Dynamo Haná VUT Nebyl delegován
ST 27/11 19:00 SeaComp Cordoba 06 "B" Lužánky Nebyl delegován
ST 27/11 20:15 The Reds "B" Beers United Lužánky Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382