BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 1. MAXI-TIP liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 02/09 19:30 FC Poutník 1552 KMK Dynamo Brno Řečkovice Kačanolli
PO 02/09 20:30 Cordoba 06 UniStars Brno VUT Rek
PO 02/09 20:30 Vyšší princip The Reds VUT Sýkora
PO 02/09 20:45 CZ Spieler Brno Sport Centrum Srbská Bohunice Durďák
ÚT 03/09 20:15 BKMK Topshoes.cz CZ People VUT Rek
ČT 05/09 21:00 FC DM Podlahy Mediální mrchy Srbská Moder

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/09 20:30 Cordoba 06 The Reds VUT Virčík
PO 09/09 20:30 Vyšší princip KMK Dynamo Brno VUT Sýkora
ÚT 10/09 20:15 BKMK Topshoes.cz CZ Spieler Brno VUT Kocman
ÚT 10/09 20:45 Sport Centrum Srbská FC DM Podlahy Srbská Rek
ST 11/09 20:45 Mediální mrchy FC Poutník 1552 Bohunice Durďák
ČT 12/09 20:15 UniStars Brno CZ People VUT Durďák

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 16/09 20:15 CZ People The Reds Lužánky Virčík
PO 16/09 21:00 KMK Dynamo Brno Mediální mrchy Srbská Landa
ÚT 17/09 20:15 Cordoba 06 Vyšší princip VUT Rek
ÚT 17/09 20:45 FC DM Podlahy BKMK Topshoes.cz Srbská Kocman
ST 18/09 20:45 FC Poutník 1552 Sport Centrum Srbská Řečkovice Marinč
ST 18/09 20:45 CZ Spieler Brno UniStars Brno Bohunice Kocman

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 23/09 19:15 UniStars Brno FC DM Podlahy VUT Kodras
PO 23/09 20:30 Cordoba 06 CZ People VUT Kodras
ÚT 24/09 20:15 The Reds CZ Spieler Brno Lužánky Kocman
ÚT 24/09 20:15 BKMK Topshoes.cz FC Poutník 1552 VUT Sýkora
ÚT 24/09 20:45 Sport Centrum Srbská KMK Dynamo Brno Srbská Kačanolli
ČT 26/09 20:15 Vyšší princip Mediální mrchy VUT Kožnar

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/09 18:45 CZ People Vyšší princip Lužánky Rek
PO 30/09 19:30 FC Poutník 1552 UniStars Brno Řečkovice Kugler
PO 30/09 21:00 FC DM Podlahy The Reds Srbská Rek
ÚT 01/10 20:45 KMK Dynamo Brno BKMK Topshoes.cz Srbská Moder
ST 02/10 20:45 Mediální mrchy Sport Centrum Srbská Bohunice Rek
ÚT 05/11 20:15 CZ Spieler Brno Cordoba 06 VUT Nebyl delegován

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 07/10 19:15 Cordoba 06 FC DM Podlahy VUT Jelínek
PO 07/10 20:15 The Reds FC Poutník 1552 Lužánky Krondráf
PO 07/10 20:30 UniStars Brno KMK Dynamo Brno VUT Jelínek
PO 07/10 20:30 Vyšší princip Sport Centrum Srbská VUT Rek
ÚT 08/10 20:15 BKMK Topshoes.cz Mediální mrchy VUT Kocman
ST 09/10 20:15 CZ People CZ Spieler Brno Lužánky Kodras

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/10 19:30 FC Poutník 1552 Cordoba 06 Řečkovice Šlesinger
PO 14/10 21:00 KMK Dynamo Brno The Reds Srbská Sýkora
ÚT 15/10 19:30 FC DM Podlahy CZ People Srbská Durďák
ST 16/10 19:30 Mediální mrchy UniStars Brno Bohunice Rodina
ÚT 31/12 20:45 Sport Centrum Srbská BKMK Topshoes.cz Srbská Nebyl delegován
ÚT 31/12 20:45 CZ Spieler Brno Vyšší princip Bohunice Nebyl delegován

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 21/10 20:30 Cordoba 06 KMK Dynamo Brno VUT Landa
PO 21/10 20:30 UniStars Brno Sport Centrum Srbská VUT Krondráf
PO 21/10 20:45 CZ Spieler Brno FC DM Podlahy Bohunice Jelínek
ÚT 22/10 20:15 The Reds Mediální mrchy Lužánky Landa
ST 23/10 20:15 CZ People FC Poutník 1552 Lužánky Kodras
ČT 24/10 20:15 Vyšší princip BKMK Topshoes.cz VUT Sýkora

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 28/10 21:00 KMK Dynamo Brno CZ People Srbská Sýkora
ÚT 29/10 20:15 BKMK Topshoes.cz UniStars Brno VUT Pindeš
ÚT 29/10 20:45 Sport Centrum Srbská The Reds Srbská Rek
ST 30/10 19:30 Mediální mrchy Cordoba 06 Bohunice Rek
ST 30/10 20:45 FC Poutník 1552 CZ Spieler Brno Řečkovice Kugler
ČT 31/10 21:00 FC DM Podlahy Vyšší princip Srbská Moder

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/11 19:15 Vyšší princip UniStars Brno VUT Nebyl delegován
PO 04/11 20:30 Cordoba 06 Sport Centrum Srbská VUT Nebyl delegován
PO 04/11 20:45 CZ Spieler Brno KMK Dynamo Brno Bohunice Nebyl delegován
PO 04/11 21:00 FC DM Podlahy FC Poutník 1552 Srbská Nebyl delegován
ÚT 05/11 20:15 The Reds BKMK Topshoes.cz Lužánky Nebyl delegován
ST 06/11 19:00 CZ People Mediální mrchy Lužánky Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/11 19:15 UniStars Brno The Reds VUT Nebyl delegován
PO 11/11 19:30 FC Poutník 1552 Vyšší princip Řečkovice Nebyl delegován
PO 11/11 21:00 KMK Dynamo Brno FC DM Podlahy Srbská Nebyl delegován
ÚT 12/11 20:15 BKMK Topshoes.cz Cordoba 06 VUT Nebyl delegován
ÚT 12/11 20:45 Sport Centrum Srbská CZ People Srbská Nebyl delegován
ST 13/11 20:45 Mediální mrchy CZ Spieler Brno Bohunice Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382