BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 03/09 20:30 Moravia Brno Royal Flush "C" 6:0 3:0
ÚT 04/09 19:00 Kaša Team SeaComp "B" 2:2 1:1
ÚT 04/09 19:00 Palermo PKV Stars 1:1 1:0
ÚT 04/09 20:30 Hooftrimmer Gunners "B" SK Fakiers Brno 5:0 knt.
ST 05/09 19:00 Fellaz Brno SK Veselka 4:3 1:1
ST 05/09 20:30 FC Tiki-Taka Brno TJ Rotor Magenta 2:1 1:0

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 09/09 16:00 SK Veselka Hooftrimmer Gunners "B" 1:0 1:0
NE 09/09 21:00 Royal Flush "C" Palermo 0:3 0:3
PO 10/09 20:30 SeaComp "B" Moravia Brno 2:6 0:1
ST 12/09 21:00 TJ Rotor Magenta Fellaz Brno 2:6 0:2
ČT 13/09 19:00 FC Spitfire FC Tiki-Taka Brno 3:3 0:3
ČT 13/09 20:30 SK Fakiers Brno Kaša Team 0:5 knt.

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 18/09 19:00 Kaša Team SK Veselka 4:2 2:2
ÚT 18/09 19:00 Palermo SeaComp "B" 1:3 1:1
ST 19/09 19:00 PKV Stars Royal Flush "C" 1:1 0:1
ČT 20/09 19:00 Moravia Brno SK Fakiers Brno 5:0 knt.
ČT 20/09 20:30 Fellaz Brno FC Spitfire 2:3 0:2
ST 03/10 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" TJ Rotor Magenta 7:0 6:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 25/09 20:30 SK Fakiers Brno Palermo 0:5 knt.
ÚT 25/09 20:30 FC Spitfire Hooftrimmer Gunners "B" 2:2 0:1
ST 26/09 21:00 TJ Rotor Magenta Kaša Team 1:9 1:6
ČT 27/09 20:30 SeaComp "B" PKV Stars 1:1 0:1
ST 03/10 19:00 FC Tiki-Taka Brno Fellaz Brno 3:2 1:0
ST 10/10 21:00 SK Veselka Moravia Brno 3:1 0:0

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 30/09 21:00 Royal Flush "C" SeaComp "B" 1:4 1:1
PO 01/10 19:00 Moravia Brno TJ Rotor Magenta 3:1 2:0
PO 01/10 21:00 Hooftrimmer Gunners "B" FC Tiki-Taka Brno 5:0 3:0
ÚT 02/10 19:00 Palermo SK Veselka 1:5 1:2
ST 03/10 19:00 PKV Stars SK Fakiers Brno 5:0 knt.
ČT 04/10 20:30 Kaša Team FC Spitfire 3:1 0:0

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 06/10 18:45 Royal Flush "C" SK Fakiers Brno 5:0 knt.
NE 07/10 15:00 SK Veselka PKV Stars 8:0 4:0
ÚT 09/10 20:30 Fellaz Brno Hooftrimmer Gunners "B" 0:4 0:3
ST 10/10 20:30 FC Tiki-Taka Brno Kaša Team 3:7 1:3
ST 10/10 21:00 TJ Rotor Magenta Palermo 2:3 1:2
ČT 11/10 21:00 FC Spitfire Moravia Brno 3:1 2:1

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 14/10 16:45 Royal Flush "C" SK Veselka 1:9 1:1
PO 15/10 20:30 Moravia Brno FC Tiki-Taka Brno 6:3 3:0
ÚT 16/10 19:00 Kaša Team Fellaz Brno 3:3 1:1
ÚT 16/10 20:30 PKV Stars TJ Rotor Magenta 2:4 2:3
ČT 18/10 19:00 SeaComp "B" SK Fakiers Brno 5:0 knt.
ČT 01/11 20:30 Palermo FC Spitfire 0:4 0:1

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 21/10 15:00 SK Veselka SeaComp "B" 8:1 6:0
PO 22/10 20:30 Fellaz Brno Moravia Brno 0:8 0:2
PO 22/10 21:00 Hooftrimmer Gunners "B" Kaša Team 1:0 0:0
ST 24/10 20:30 FC Tiki-Taka Brno Palermo 2:1 1:1
ST 24/10 21:00 TJ Rotor Magenta Royal Flush "C" 2:8 1:1
ST 24/10 21:00 FC Spitfire PKV Stars 2:0 0:0

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 26/10 16:45 Royal Flush "C" FC Spitfire 5:3 2:2
ÚT 30/10 20:30 PKV Stars FC Tiki-Taka Brno 1:1 0:1
ST 31/10 20:30 SeaComp "B" TJ Rotor Magenta 1:3 1:2
ČT 01/11 19:00 SK Fakiers Brno SK Veselka 0:5 knt.
ČT 01/11 20:30 Moravia Brno Hooftrimmer Gunners "B" 2:3 1:1
ÚT 06/11 19:00 Palermo Fellaz Brno 3:1 2:0

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 07/11 19:00 FC Tiki-Taka Brno Royal Flush "C" 2:1 1:0
ST 07/11 19:30 Kaša Team Moravia Brno 0:3 0:1
ST 07/11 21:00 TJ Rotor Magenta SK Fakiers Brno 5:0 knt.
ST 07/11 21:00 FC Spitfire SeaComp "B" 1:0 0:0
ČT 08/11 19:00 Fellaz Brno PKV Stars 1:1 1:0
ČT 08/11 21:00 Hooftrimmer Gunners "B" Palermo 5:4 2:1

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 11/11 15:00 SK Veselka TJ Rotor Magenta 7:1 3:0
NE 11/11 18:15 Royal Flush "C" Fellaz Brno 4:5 2:3
ÚT 13/11 19:00 Palermo Kaša Team 1:7 1:3
ÚT 13/11 20:30 SeaComp "B" FC Tiki-Taka Brno 3:1 1:0
ČT 15/11 19:00 SK Fakiers Brno FC Spitfire 0:5 knt.
ČT 15/11 20:30 PKV Stars Hooftrimmer Gunners "B" 0:6 0:4

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 19/11 19:00 Fellaz Brno SeaComp "B" 2:2 1:1
PO 19/11 19:30 Moravia Brno Palermo 7:0 0:0
ÚT 20/11 19:00 Kaša Team PKV Stars 1:0 0:0
ÚT 20/11 20:30 Hooftrimmer Gunners "B" Royal Flush "C" 6:3 2:2
ST 21/11 19:00 FC Tiki-Taka Brno SK Fakiers Brno 5:0 knt.
ČT 29/11 19:00 FC Spitfire SK Veselka 1:2 0:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 23/11 18:30 TJ Rotor Magenta FC Spitfire 0:5 knt.
ÚT 27/11 19:00 SK Fakiers Brno Fellaz Brno 0:5 knt.
ÚT 27/11 20:30 SeaComp "B" Hooftrimmer Gunners "B" 3:6 1:3
ST 28/11 20:30 FC Tiki-Taka Brno SK Veselka 1:2 0:1
ČT 29/11 19:00 PKV Stars Moravia Brno 2:2 1:2
ČT 29/11 21:00 Royal Flush "C" Kaša Team 1:8 1:3

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 24/03 15:00 SK Veselka Fellaz Brno 5:0 knt.
PO 25/03 19:15 TJ Rotor Magenta FC Tiki-Taka Brno 2:3 0:2
ÚT 26/03 17:15 Royal Flush "C" Moravia Brno 2:10 2:3
ÚT 26/03 19:00 SeaComp "B" Kaša Team 0:4 0:2
ČT 28/03 19:00 PKV Stars Palermo 1:2 0:0
PÁ 31/05 19:00 SK Fakiers Brno Hooftrimmer Gunners "B" 0:5 knt.

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 29/03 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Spitfire 3:2 1:2
PO 01/04 20:30 Moravia Brno SeaComp "B" 4:1 2:0
ÚT 02/04 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" SK Veselka 0:2 0:0
ÚT 02/04 20:30 Fellaz Brno TJ Rotor Magenta 0:5 knt.
ST 03/04 19:00 Palermo Royal Flush "C" 5:5 2:2
PÁ 31/05 19:00 Kaša Team SK Fakiers Brno 5:0 knt.

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 08/04 21:00 Royal Flush "C" PKV Stars 2:0 1:0
ÚT 09/04 19:00 FC Spitfire Fellaz Brno 5:0 knt.
ÚT 09/04 19:00 SeaComp "B" Palermo 6:1 2:0
ÚT 09/04 20:15 TJ Rotor Magenta Hooftrimmer Gunners "B" 1:5 0:2
NE 19/05 18:00 SK Veselka Kaša Team 2:1 2:0
PÁ 31/05 19:00 SK Fakiers Brno Moravia Brno 0:5 knt.

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 17/04 19:00 Fellaz Brno FC Tiki-Taka Brno 0:5 knt.
ST 17/04 20:15 Kaša Team TJ Rotor Magenta 8:1 4:1
ST 17/04 20:30 PKV Stars SeaComp "B" 0:3 0:2
ČT 18/04 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" FC Spitfire 4:1 3:1
PÁ 31/05 19:00 Palermo SK Fakiers Brno 5:0 knt.
NE 02/06 18:00 SK Veselka Moravia Brno 7:0 3:0

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 21/04 17:30 SK Veselka Palermo 9:0 5:0
ST 24/04 19:00 FC Spitfire Kaša Team 0:6 0:1
ST 24/04 20:30 SeaComp "B" Royal Flush "C" 4:1 0:1
ČT 25/04 20:15 TJ Rotor Magenta Moravia Brno 0:5 knt.
PÁ 26/04 20:45 FC Tiki-Taka Brno Hooftrimmer Gunners "B" 0:7 0:2
PÁ 31/05 19:00 SK Fakiers Brno PKV Stars 0:5 knt.

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 29/04 19:30 Palermo TJ Rotor Magenta 5:0 knt.
PO 29/04 19:30 Kaša Team FC Tiki-Taka Brno 4:0 1:0
PO 29/04 20:30 PKV Stars SK Veselka 1:3 0:1
ÚT 30/04 19:00 Moravia Brno FC Spitfire 3:1 2:0
ÚT 30/04 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" Fellaz Brno 5:0 knt.
PÁ 31/05 19:00 SK Fakiers Brno Royal Flush "C" 0:5 knt.

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 05/05 17:30 SK Veselka Royal Flush "C" 9:0 2:0
PO 06/05 20:45 FC Tiki-Taka Brno Moravia Brno 2:7 1:3
ČT 09/05 19:00 FC Spitfire Palermo 5:0 2:0
ČT 09/05 20:30 Fellaz Brno Kaša Team 0:5 knt.
ČT 09/05 20:30 TJ Rotor Magenta PKV Stars 0:2 0:0
PÁ 31/05 19:00 SK Fakiers Brno SeaComp "B" 0:5 knt.

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 13/05 19:00 Palermo FC Tiki-Taka Brno 2:4 1:1
PO 13/05 19:15 Moravia Brno Fellaz Brno 5:0 knt.
ÚT 14/05 20:15 Kaša Team Hooftrimmer Gunners "B" 2:3 1:1
ST 15/05 19:00 PKV Stars FC Spitfire 1:1 0:0
ST 15/05 20:30 SeaComp "B" SK Veselka 3:4 2:3
PO 03/06 21:00 Royal Flush "C" TJ Rotor Magenta 6:4 4:2

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 20/05 19:30 FC Tiki-Taka Brno PKV Stars 3:3 2:1
ÚT 21/05 19:00 Fellaz Brno Palermo 0:5 knt.
ČT 23/05 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" Moravia Brno 1:1 1:0
ČT 23/05 19:15 FC Spitfire Royal Flush "C" 4:6 2:1
ČT 23/05 20:15 TJ Rotor Magenta SeaComp "B" 1:7 1:3
PÁ 31/05 19:00 SK Veselka SK Fakiers Brno 5:0 knt.

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 29/05 19:00 PKV Stars Fellaz Brno 5:0 knt.
ST 29/05 19:00 Palermo Hooftrimmer Gunners "B" 2:9 0:3
ČT 30/05 18:15 Royal Flush "C" FC Tiki-Taka Brno 3:7 0:2
PÁ 31/05 19:00 SK Fakiers Brno TJ Rotor Magenta 0:5 knt.
ÚT 11/06 19:00 Moravia Brno Kaša Team 0:0 0:0
ÚT 11/06 20:30 SeaComp "B" FC Spitfire 1:0 0:0

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 31/05 19:00 FC Spitfire SK Fakiers Brno 5:0 knt.
PO 03/06 19:00 Fellaz Brno Royal Flush "C" 0:5 knt.
ÚT 04/06 19:00 Kaša Team Palermo 6:0 3:0
ÚT 04/06 20:15 TJ Rotor Magenta SK Veselka 0:4 0:4
ST 05/06 20:45 FC Tiki-Taka Brno SeaComp "B" 5:5 2:2
ČT 06/06 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" PKV Stars 7:1 2:0

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 15/04 19:00 Palermo Moravia Brno 3:14 1:9
PÁ 31/05 19:00 SK Fakiers Brno FC Tiki-Taka Brno 0:5 knt.
NE 09/06 20:30 Royal Flush "C" Hooftrimmer Gunners "B" 0:12 0:3
ST 12/06 19:00 PKV Stars Kaša Team 3:4 2:2
ST 12/06 20:30 SeaComp "B" Fellaz Brno 5:0 knt.
PÁ 14/06 19:00 SK Veselka FC Spitfire 6:2 2:1

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 11/04 20:15 Moravia Brno PKV Stars 2:1 0:1
PO 06/05 19:15 Hooftrimmer Gunners "B" SeaComp "B" 1:2 0:1
ÚT 21/05 19:00 Kaša Team Royal Flush "C" 5:0 2:0
ÚT 21/05 19:00 FC Spitfire TJ Rotor Magenta 5:4 4:2
NE 26/05 18:00 SK Veselka FC Tiki-Taka Brno 5:0 knt.
PÁ 31/05 19:00 Fellaz Brno SK Fakiers Brno 5:0 knt.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382