BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

Střelci branek - TOP 50

Hráč Tým Branky
Nepožitek Jiří CZ People 34
Očenášek Zdeněk ml. FCC František Vláčil 24
Malůšek Daniel Hooftrimmer Gunners 19
Motyčka Martin FC Poutník 1552 18
Starý Petr Mediální mrchy 17
Marinč Lukáš Los Arbitros 16
Táborský Petr FC DM Podlahy 15
Maslonka Tomáš Impérium 13
Tinka Zdeněk UniStars Brno 13
Lörinc Alexander Impérium 11
Obadal Pavel FC DM Podlahy 11
Vejrych Jaroslav UniStars Brno 11
Vopařil Michael UniStars Brno 11
Baghdasaryan Armen Hooftrimmer Gunners 10
Pechura Ivo FC Fénix Brno 10
Pekař Tomáš CZ People 10
Scharda David FC Poutník 1552 10
Černý Martin Rebešovice 9
Pavlíček Michal FC Poutník 1552 9
Urdzík Peter Impérium 9
Dočekal Michal FC Fénix Brno 8
Kalich Radim Mediální mrchy 8
Kundera Hynek Hooftrimmer Gunners 8
Plocek Jan FCC František Vláčil 8
Pohorelec Andrej Rebešovice 8
Vozábal Radim CZ People 8
Zezula Adam FCC František Vláčil 8
Berger Lukáš Cordoba 06 "B" 7
Bittó Lukáš FC Poutník 1552 7
Kotík Milan FC Fénix Brno 7
Krejčíř Vojtěch FC Poutník 1552 7
Tofl Michal FC Poutník 1552 7
Botló Zbyněk FC Fénix Brno 6
Březa Patrik Rebešovice 6
Bukovský Václav UniStars Brno 6
Démuth Pavel Impérium 6
Fotta Michal Impérium 6
Hlaváč Petr Hooftrimmer Gunners 6
Hojgr Bořivoj Mediální mrchy 6
Hudák David FCC František Vláčil 6
Janusis Nicolas FC DM Podlahy 6
Krejčí Jaromír FC DM Podlahy 6
Milo Tomáš Impérium 6
Pařík Jan Mediální mrchy 6
Polák Michal Rebešovice 6
Rodina Robert Los Arbitros 6
Stehlík Libor FC DM Podlahy 6
Stejskal Pavel CZ People 6
Urban Pavel UniStars Brno 6
Viluda Ľubomír Impérium 6

Obdržené karty

Žluté karty
Hráč Tým Karty
Harašta Dušan Rebešovice 6
Psota Tomáš Los Arbitros 6
Březina Martin Rebešovice 5
Hudák David FCC František Vláčil 5
Kalich Radim Mediální mrchy 5
Krejčí Jaromír FC DM Podlahy 5
Pavlík Karel FC Fénix Brno 5
Kocman Jakub Los Arbitros 4
Kögler Tomáš FCC František Vláčil 4
Beneš Michal Cordoba 06 "B" 3
Berger Lukáš Cordoba 06 "B" 3
Ducháč Josef CZ People 3
Geschvantner Jan FC Poutník 1552 3
Kwesi Amankwatia Gyimah Shadrach FC Fénix Brno 3
Marinč Lukáš Los Arbitros 3
Motyčka Martin FC Poutník 1552 3
Niederle Martin Mediální mrchy 3
Orság Petr FC Fénix Brno 3
Pařil Lukáš Rebešovice 3
Pavlíček Michal FC Poutník 1552 3
Piák Ondřej Cordoba 06 "B" 3
Volf Jakub Cordoba 06 "B" 3
Benáček Tomáš FCC František Vláčil 2
Bittó Lukáš FC Poutník 1552 2
Březina Jan Rebešovice 2
Černý Radek Rebešovice 2
Dvořáček Jakub Rebešovice 2
Fotta Michal Impérium 2
Krejčíř Vojtěch FC Poutník 1552 2
Masařík Ondřej FC DM Podlahy 2
Pepich Ľubomír Impérium 2
Sasín Ondřej Hooftrimmer Gunners 2
Sobotka Tomáš FC Fénix Brno 2
Starý Petr Mediální mrchy 2
Stehlík Libor FC DM Podlahy 2
Šmída Roman UniStars Brno 2
Šproch Daniel CZ People 2
Štěpánek Tomáš FCC František Vláčil 2
Tofel Tomáš C.F. Relax 2
Tůma Michal Cordoba 06 "B" 2
Varga David UniStars Brno 2
Zhoř Michal C.F. Relax 2
Žampach Jan UniStars Brno 2
Anděl Tomáš FC Fénix Brno 1
Bartušek Jakub Hooftrimmer Gunners 1
Botló Zbyněk FC Fénix Brno 1
Brychta Petr FCC František Vláčil 1
Dočekal Michal FC Fénix Brno 1
Gorčák Dušan Impérium 1
Hlaváč Petr Hooftrimmer Gunners 1
Hojgr Bořivoj Mediální mrchy 1
Hrbata Jiří Impérium 1
Janusis Nicolas FC DM Podlahy 1
Junek Martin Los Arbitros 1
Klíma Jan Rebešovice 1
Klíma Martin Rebešovice 1
Kloc Ondřej FC Poutník 1552 1
Klučka Vilém FCC František Vláčil 1
Kocsis Ádám Hooftrimmer Gunners 1
Kotík Milan FC Fénix Brno 1
Laža Matěj Hooftrimmer Gunners 1
Leitgeb Petr Los Arbitros 1
Malůšek Daniel Hooftrimmer Gunners 1
Malůšek Tadeáš Hooftrimmer Gunners 1
Maslonka Tomáš Impérium 1
Matuška Ondřej CZ People 1
Milo Tomáš Impérium 1
Moder Patrik Los Arbitros 1
Moučka Petr Cordoba 06 "B" 1
Müllner Jiří FC Fénix Brno 1
Nepožitek Jiří CZ People 1
Otruba Petr FCC František Vláčil 1
Palkovský Radim UniStars Brno 1
Parys Dominik FC Poutník 1552 1
Pařízek Martin FC Poutník 1552 1
Pátek Michal C.F. Relax 1
Pekař Tomáš CZ People 1
Piák Patrik Cordoba 06 "B" 1
Plocek Jan FCC František Vláčil 1
Podhorský Jiří C.F. Relax 1
Pohorelec Andrej Rebešovice 1
Polák Michal Rebešovice 1
Ratiborský Ondřej FC DM Podlahy 1
Richter Pavel C.F. Relax 1
Rodina Robert Los Arbitros 1
Řezník David Los Arbitros 1
Slezák Tomáš CZ People 1
Stejskal Pavel CZ People 1
Stoklásek Martin FC Poutník 1552 1
Svoboda Martin FC DM Podlahy 1
Svoboda Tomáš Mediální mrchy 1
Svoboda Ladislav CZ People 1
Šafránek Štěpán UniStars Brno 1
Škarabela Radek Mediální mrchy 1
Špaček Radek FC DM Podlahy 1
Štika Petr ml. C.F. Relax 1
Táborský Petr FC DM Podlahy 1
Tinka Zdeněk UniStars Brno 1
Tinka Tomáš UniStars Brno 1
Tofl Michal FC Poutník 1552 1
Uhlíř Petr CZ People 1
Vašík Michael Los Arbitros 1
Vejrych Jaroslav UniStars Brno 1
Vildomec Tomáš C.F. Relax 1
Wator Tomáš CZ People 1
Červené karty
Hráč Tým Karet
Niederle Martin Mediální mrchy 2
Benáček Tomáš FCC František Vláčil 1
Beneš Michal Cordoba 06 "B" 1
Březa Patrik Rebešovice 1
Dvořáček Jakub Rebešovice 1
Klíma Martin Rebešovice 1
Kwesi Amankwatia Gyimah Shadrach FC Fénix Brno 1
Motyčka Martin FC Poutník 1552 1
Pařil Lukáš Rebešovice 1
Pátek Michal C.F. Relax 1
Piák Ondřej Cordoba 06 "B" 1
Starý Petr Mediální mrchy 1
Špaček Radek FC DM Podlahy 1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382