BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Marinč Lukáš
Licence: B

Zapsán od: 13.08.2014
Celkový počet odpískaných zápasů: 196
Celkový počet udělených karet: 236 216 20

Nadcházející zápasy

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hřiště
19/11 18:30 5. kolo Gottwaldoff Dopijem a pudem Řečkovice
19/11 19:30 12. kolo AMENINA 08 Sparta Řečkovice

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
22/10 20:30 4. kolo Majestátné ústřice Lazio fakultas 2:3
22/10 19:30 4. kolo AC Sudety 1988 Goal Diggers 8:1
08/10 20:30 1. kolo AC Sudety 1988 Stredoslováci 2:3
08/10 19:30 2. kolo Tykadla FK Bez nás nezačnou 2:2
01/10 20:45 5. kolo KMK Dynamo Brno "B" TJ BARAN 2:1
01/10 19:30 5. kolo FC Jaguars Brno Sparta 3:3
25/09 19:00 4. kolo Cordoba 06 "B" Dynamo Haná 3:2
18/09 20:45 3. kolo FC Poutník 1552 Sport Centrum Srbská 2:3
18/09 19:30 3. kolo FC Jaguars Brno FC Zebra 2:8
15/06 19:00 21. kolo FC Rebels KMK Dynamo Brno "B" 3:1
14/06 19:00 16. kolo Cordoba 06 "B" Šenk okna Raiders 8:7
13/06 19:00 22. kolo C.F. Relax SeaComp 1:3
12/06 20:30 22. kolo KMK Dynamo Brno Dynamo Haná 2:5
12/06 19:00 22. kolo Šenk okna Raiders Estudiantes C.F. 0:3
09/06 19:00 22. kolo FC Dvorska FC Poutník 1552 4:3
06/06 20:30 21. kolo Moravia Brno Division-KH 0:0
31/05 19:00 17. kolo FC Poutník 1552 The Reds "B" 1:3
30/05 20:30 18. kolo Šenk okna Raiders F.C. Bohunice 4:4
29/05 20:30 20. kolo The Reds F.C. Bohunice 4:5
29/05 19:00 20. kolo Výtahy SHS FC Dvorska 4:13
24/05 20:30 19. kolo Renfus Team S.B.S. Bástr 2:3
23/05 20:30 18. kolo FC Spitfire FC IQRS Internacional 2:2
23/05 19:00 19. kolo FC Habrůvka FC Coco Aradza 2:2
04/05 19:00 9. kolo Čechie Zastávka Nemakej.cz 0:2
01/05 20:30 16. kolo Renfus Team Hooftrimmer Gunners 5:0
01/05 19:00 16. kolo KMK Dynamo Brno Beers United 2:2
24/04 20:30 15. kolo Autobazar Šerý Nedeka Brno 3:1
24/04 19:00 15. kolo Rebešovice FCC František Vláčil 2:3
20/04 20:30 14. kolo BKMK Werbedesign SK Retro Brno 10:2
20/04 19:00 14. kolo Rebešovice F.C. Bohunice 8:5
12/04 21:00 13. kolo SK Retro Brno Leram 1:1
12/04 19:30 12. kolo FC Rebels Top4Football 1:3
10/04 20:30 13. kolo RKM Tripoli Brno BKMK Werbedesign 5:0
03/04 20:30 12. kolo Autobazar Šerý Sport Centrum Srbská 3:5
03/04 19:00 12. kolo Nedeka Brno Gioia Brno 0:5
27/03 21:00 13. kolo Pozdní sběr Agrostroj 2:2
27/03 20:00 13. kolo The Invincibles FP Slavoj slivovice 6:0
27/03 19:00 13. kolo FC Literpool FK Tatran Kedluben 1:3
27/03 18:00 13. kolo Univerzita obrany FC Tak určitě 2:1
13/03 21:00 11. kolo AC Bukkake Ninjas Ad-hoc 2:0
13/03 20:00 11. kolo FP Slavoj slivovice Univerzita obrany FC 1:5
13/03 19:00 11. kolo Lazio Rum Paralympiakos 3:2
09/11 21:00 7. kolo Valašští dřeváci Lazio fakultas 4:1
09/11 19:30 11. kolo Hooftrimmer Gunners FC Rom Star 7:3
07/11 21:00 11. kolo Estudiantes C.F. Šenk okna Raiders 1:5
07/11 18:45 10. kolo Division-KH Moravia Brno 3:4
03/11 21:00 10. kolo FC Fénix Brno Cordoba 06 "B" 6:2
02/11 18:00 10. kolo C.F. Relax "B" Renfus Team 0:2
31/10 20:30 10. kolo Gioia Brno Autobazar Šerý 4:2
31/10 19:00 10. kolo Šenk okna Raiders Dynamo Haná 6:3
26/10 21:00 9. kolo Moravia Brno Colgate Team 0:1
24/10 20:30 9. kolo Autobazar Šerý SK Retro Brno 1:4
24/10 19:00 9. kolo Vyšší princip Leram 5:4
20/10 20:30 8. kolo BKMK Werbedesign Impérium 8:1
17/10 21:00 4. kolo Pozdní sběr FC Big Test Icicles 7:3
17/10 19:20 8. kolo Výtahy SHS SeaComp 0:4
13/10 19:15 5. kolo Čechie Zastávka KMK Dynamo Brno 3:2
10/10 20:30 7. kolo Rebešovice Estudiantes C.F. 1:1
03/10 20:40 6. kolo Bitches Top4Football 4:10
03/10 19:20 6. kolo Výtahy SHS Mediální mrchy 4:1
03/10 18:00 4. kolo Nemakej.cz SK Líšeň 5:2
29/09 19:15 3. kolo Čechie Zastávka Proklatě dobrý kuřata 0:3
23/09 19:15 5. kolo FC Poutník 1552 SeaComp 3:2
23/09 18:00 5. kolo FC DM Podlahy C.F. Relax 4:0
22/09 21:00 4. kolo S.B.S. Bástr Moravia Brno 5:2
20/09 19:20 4. kolo Krýglsmarine Top4Football 2:8
19/09 21:00 4. kolo KMK Dynamo Brno The Reds 0:7
14/09 21:00 3. kolo Gioia Brno Leram 4:0
14/09 19:30 3. kolo C.F. Relax Výtahy SHS 0:3
12/09 20:30 2. kolo Amazing FC C.F. Relax 3:1
12/09 18:45 3. kolo F.C. Bohunice Rebešovice 3:3
06/09 21:00 2. kolo S.B.S. Bástr Hooftrimmer Gunners 2:5
31/08 16:45 1. kolo FC DM Podlahy Mediální mrchy 2:4
29/08 21:00 1. kolo Sport Centrum Srbská Autobazar Šerý 5:3
29/08 18:45 1. kolo FC Habrůvka FC Poutník 1552 2:3
26/08 20:30 1. kolo FC Zebra Hooftrimmer Gunners 5:1
14/06 20:30 22. kolo RKM Tripoli Brno Impérium 6:5
14/06 19:00 26. kolo C.F. Relax Amazing FC 2:2
08/06 19:00 21. kolo Fischer Cafe FC Habrůvka 2:1
06/06 19:20 21. kolo Vyšší princip Šenk okna Raiders 1:5
03/06 20:30 24. kolo FC Zebra C.F. Relax "B" 2:4
03/06 19:15 24. kolo FC Rom Star FC Poutník 1552 2:2
02/06 21:00 20. kolo Rebešovice FC Fénix Brno 6:6
31/05 21:00 20. kolo Sport Centrum Srbská Cordoba 06 2:4
30/05 20:30 20. kolo Restaurace Starobrno Auto Šerý 7:4
30/05 19:00 20. kolo Šenk okna Raiders Fischer Cafe 6:2
27/05 19:00 23. kolo Hooftrimmer Gunners FC Kalinka Bohunice 12:3
26/05 21:00 22. kolo Amazing FC Estudiantes C.F. 1:5
23/05 20:30 19. kolo Vyšší princip Leram 2:2
19/05 19:00 21. kolo FC Coco Aradza Moravia Brno 3:2
16/05 20:30 18. kolo SK Retro Brno Gioia Brno 5:4
09/05 21:00 17. kolo KMK Dynamo Brno FC Habrůvka 4:1
03/05 21:00 16. kolo Sport Centrum Srbská Restaurace Starobrno 6:8
28/04 20:40 15. kolo The Reds Šenk okna Raiders 2:5
28/04 19:20 12. kolo Proklatě dobrý kuřata Juniorka Kohoutovice 15:1
26/04 20:30 15. kolo Auto Šerý Nedeka Brno 4:3
11/04 21:00 13. kolo Sport Centrum Srbská SK Retro Brno 6:5
10/04 20:00 13. kolo Auto Šerý Cordoba 06 4:0
07/04 21:00 12. kolo FC Fénix Brno Beers United 6:3
31/03 21:00 14. kolo Estudiantes C.F. Výtahy SHS 7:1
23/11 20:45 13. kolo Palermo FC Zebra 2:4
18/11 20:40 12. kolo SeaComp FC Poutník 1552 0:3
18/11 19:20 12. kolo Colgate Team Palermo 4:1
18/11 18:00 12. kolo Výtahy SHS FC Spodek Bohunice 8:6
17/11 20:00 4. kolo RKM Tripoli Brno Sport Centrum Srbská 9:2
12/11 19:20 6. kolo Vyšší princip Corinto 12:0
09/11 18:45 11. kolo FC Dark Reunion SK Retro Brno 1:6
03/11 20:30 10. kolo Leram Cordoba 06 "B" 2:2
02/11 20:30 10. kolo SK Retro Brno Nedeka Brno 3:0
02/11 19:00 10. kolo Šenk okna Raiders Vyšší princip 6:2
29/10 21:00 9. kolo FC Fénix Brno Rebešovice 1:4
19/10 20:30 8. kolo SK Retro Brno Cordoba 06 7:6
15/10 21:00 7. kolo FC Fénix Brno Šenk okna Raiders 7:1
15/10 19:30 7. kolo FC DM Podlahy Estudiantes C.F. 4:2
13/10 20:40 7. kolo FCC František Vláčil Mediální mrchy 3:1
11/10 20:40 7. kolo The Reds Leram 2:7
09/10 19:15 7. kolo FC Poutník 1552 FC Kalinka Bohunice 6:4
09/10 18:00 7. kolo Royal Flush Colgate Team 0:1
07/10 21:00 6. kolo Leram Fischer Cafe 8:3
05/10 20:30 6. kolo SK Retro Brno Auto Šerý 4:1
05/10 18:45 6. kolo Rebešovice The Reds 4:5
24/09 19:30 4. kolo Fischer Cafe FC Fénix Brno 2:3
17/09 19:00 2. kolo Čechie Zastávka SK Líšeň 3:1
14/09 20:30 3. kolo RKM Tripoli Brno SK Retro Brno 8:1
14/09 19:00 3. kolo PROTECTION.CZ Nedeka Brno 3:2
08/09 20:30 2. kolo Amazing FC Výtahy SHS 1:2
08/09 18:45 2. kolo FC Dark Reunion RKM Tripoli Brno 2:7
03/09 20:40 1. kolo The Reds Fischer Cafe 4:2
01/09 20:30 1. kolo Auto Šerý Gioia Brno 2:9
24/06 19:30 22. kolo Tripoli Brno PROTECTION.CZ 8:4
22/06 21:00 22. kolo Sport Centrum Srbská Cordoba 06 2:11
18/06 19:20 25. kolo Vyšší princip Výtahy SHS 6:2
17/06 21:00 25. kolo S.B.S. Bástr Colgate Team 3:2
17/06 18:45 21. kolo Fischer Cafe Corinto 6:7
16/06 20:30 21. kolo RKM Royal Day Brno Sport Centrum Srbská 7:5
16/06 18:45 25. kolo FC Kalinka Bohunice FC Habrůvka "B" 5:1
15/06 18:45 21. kolo Moravia Brno C.F. Relax 1:1
13/06 18:00 25. kolo FC Rom Star Fanatics Brno 12:6
10/06 21:00 24. kolo FC Coco Aradza S.B.S. Bástr 7:4
04/06 19:00 19. kolo FC Fénix Brno "B" Corinto 2:2
28/05 19:00 18. kolo Cordoba 06 "B" FC Fénix Brno "B" 3:1
20/05 19:20 21. kolo FCC František Vláčil Dynamo Haná 2:7
20/05 18:00 17. kolo AliOptik ABB 6:3
13/05 19:20 20. kolo Colgate Team FCC František Vláčil 3:3
13/05 18:00 20. kolo SeaComp Fanatics Brno 3:2
07/05 18:45 19. kolo FC Dark Reunion Dynamo Haná 5:1
30/04 20:30 14. kolo Šenk okna Raiders Corinto 4:4
29/04 19:30 18. kolo Renfus Team Leram 4:5
27/04 21:00 14. kolo Sport Centrum Srbská Karlsberg C.F. 5:4
27/04 19:30 13. kolo KMK Dynamo Brno Juniorka Kohoutovice 5:0
20/04 21:00 20. kolo FC Pálené Valašské TIKI - TAKA 0:5
20/04 20:00 20. kolo Pozdní sběr FC Big Test Icicles 9:6
20/04 19:00 20. kolo UniStars Brno Bagattino 3:2
20/04 18:00 5. kolo Praetors C.F. Power Rangers 0:3
13/04 21:00 12. kolo KMK Dynamo Brno FC Fénix Brno "B" 4:0
08/04 21:00 18. kolo Dream Team Derniéra C.F. 3:2
08/04 20:00 19. kolo Valašské TIKI - TAKA Fanoušci sport. studií 2:3
08/04 19:00 18. kolo FC Premrhané talenty Victorias secret 2:2
24/11 20:00 9. kolo Derniéra C.F. Namlsaní cukráři 2:13
17/11 20:00 12. kolo Výtahy SHS Vyšší princip 0:2
17/11 18:00 3. kolo FC Spodek Bohunice The Reds "B" 3:8
13/11 20:00 8. kolo ABB BSMK 0:5
11/11 20:30 11. kolo RKM Royal Day Brno FC Habrůvka 8:0
10/11 21:00 8. kolo Mixed Trotters TJ Sokol Plán 1:7
10/11 20:00 8. kolo FC Pálené FC Big Test Icicles 3:2
10/11 19:00 8. kolo Šamani mieru Malé pivo 0:5
06/11 20:30 10. kolo Karlsberg C.F. Gioia Brno 3:8
06/11 18:45 10. kolo Beers United Rebešovice 2:2
04/11 21:00 10. kolo S.B.S. Bástr "B" Impérium 3:5
27/10 20:30 9. kolo FC Fénix Brno Sport Centrum Srbská 4:2
21/10 20:30 8. kolo Nedeka Brno Tripoli Brno 2:6
21/10 18:45 8. kolo EUROPLOTY RKM Royal Day Brno 1:10
20/10 18:00 8. kolo S.B.S. Bástr "B" FC Rom Star 4:7
16/10 20:30 7. kolo Tripoli Brno Karlsberg C.F. 2:2
16/10 18:45 7. kolo Fischer Cafe Beers United 2:2
13/10 21:00 4. kolo Impérium FC Joga Bonito 0:4
13/10 20:00 4. kolo Tak určitě Bagattino 1:1
13/10 19:00 4. kolo Malé pivo FC Big Test Icicles 3:6
09/10 19:00 6. kolo Amazing FC FC Habrůvka "B" 3:1
06/10 18:30 3. kolo BSMK ABB 1:1
30/09 21:00 5. kolo KMK Dynamo Brno Moravia Brno 1:6
29/09 20:30 5. kolo Gioia Brno FC Fénix Brno 4:2
25/09 19:00 4. kolo Amazing FC Fanatics Brno 5:1
24/09 21:00 4. kolo Colgate Team Dynamo Haná 1:7
24/09 20:00 3. kolo KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská 0:5
23/09 21:00 4. kolo Renfus Team Last Minute 3:0
22/09 21:00 4. kolo SeaComp FC Rom Star 3:2
22/09 20:00 3. kolo Nemakej.cz Proklatě dobrý kuřata 0:2
22/09 19:00 4. kolo Vyšší princip FC Spodek Bohunice 6:0
18/09 18:45 3. kolo Fischer Cafe KMK Dynamo Brno 5:2
15/09 21:00 3. kolo SK Retro Brno FC Fénix Brno 5:9
11/09 21:00 1. kolo FC Fénix Brno "B" KMK Dynamo Brno 5:0
09/09 21:00 2. kolo RKM Royal Day Brno Nedeka Brno 11:3
09/09 18:45 2. kolo FK Világoš FC Habrůvka "B" 0:4

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382