BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
26.05.2020 - 23:20René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 161 x

Týmy se mohou opětovně přihlašovat do ligového poháru BSMK, uzávěrka je už v neděli!

Přestože jsme možnost přihlásit se do ligového poháru už jednou vyhlásili a někteří tak již učinili, vše bylo přerušeno koronavirovou pandemií. Vzhledem k tomu, že většina týmů už je dávno rozhodnutá, zda se do ligového poháru přihlásí, nebo ne, uzávěrka přihlášek bude již v neděli 31. 5. 2020. V pondělí 1. 6. 2020 bude ligový pohár rozlosován tak, aby se mohlo co nejdříve začít hrát. Konec všech zápasů koresponduje s koncem ligových soutěží, tzn. poslední možností pro sehrání finále bude ve čtvrtek 23. 7. 2020.
 
Propozice k ligovému poháru najdete zde: http://malakopanabrno.cz/documents/propozice-soutezi/propozice-k-ligovemu-poharu-bsmk-2020.pdf?rnd=385258515
 
Vyjma změn v datech, které jsme uvedli výše, dochází také ke změně možného počtu využití hráčů z rezervních týmů. Tak, jak bylo pro toto jaro rozhodnuto v rámci ligových soutěží, mají týmy s rezervními celky možnost využít místo dvou, až čtyři hráče (platí pouze z nižší soutěže do vyšší, tzn. nikoliv z „A“ do „B“). Střídavé starty jsou v ligovém poháru nadále zakázány.
 
V případě zájmu o účast je potřeba vypsat závaznou přihlášku (http://malakopanabrno.cz/dokumenty/dokument/356-prihlaska-tymu-do-ligoveho-poharu) tak, jak o tom hovoří propozice. Veškeré přihlášky, které byly na svaz dodány do dnešního dne, pozbývají platnosti, protože ne každý, kdo se v březnu přihlásil, bude mít automaticky zájem účastnit se ligového poháru i nyní. Týmy, které však přihlášku již dodaly, mohou svoji účast pouze potvrdit (mailem, SMS zprávou, apod.) a novou přihlášku dodávat nemusí.

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382