BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
12.05.2019 - 21:05René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 558 x

Pardubice chtějí doma přibrzdit rozjetého brněnského lídra

Pardubice – Před rokem skončily v tabulce Superligy malého fotbalu před Brnem, teď se Pardubice stejný tým pokusí přibrzdit v cestě za titulem. Duel čtrnáctého kola celostátní soutěže se odehraje na východě Čech v pondělí v půl osmé večer.
 
Pardubický kouč má jasnou motivaci. „Hrajeme doma, chceme vyhrát. K tomu povede jen maximální koncentrace hráčů na zápas. Jinak to beru i tak, že rád pomůžu Blanensku,“ zmínil domácí trenér Miroslav Kaluža brněnského pronásledovatele v boji o titul.
 
Jenže Brno je rozjeté, všechna utkání sezony vyhrálo a v nabité sestavě míří i na venkovní duely. „Celou sezonu se nám zatím daří, mužstvo je v pohodě a zápasy si užíváme. Není tedy problém poskládat sestavu i na venkovní utkání. Kromě Dominika Kunického a Stanislava Lercha, kteří jsou zranění, je do Pardubic připraven odcestovat celý kádr,“ pronesl brněnský trenér Zdeněk Táborský.
 
Jeho svěřenci v minulém kole přejeli na domácím hřišti pražského obhájce titulu 8:3. „Výkon proti výběru Prahy mě potěšil, hráli jsme s chutí a velkým nasazením, byli jsme rychlejší, důraznější a hlavně produktivnější. Výsledek trochu zkresluje, utkání bylo herně vyrovnané, ale měli jsme větší úspěšnost v koncovce, což rozhodlo. Zaslouženě jsme si připsali důležitou výhru,“ liboval si brněnský kouč.
 
To Pardubice předchozí duel v Praze nezvládly, odjely s debaklem 2:12. „Nezbývá nám nic jiného než utkání hodit za hlavu. Beru, že mladíci jsou vykulení z reprezentantů hrajících za tým Prahy. Ale jsem zklamaný, že se z toho prodělají ti zkušení,“ mrzelo Kalužu.
 
Podzimní vzájemné utkání doma ovládlo Brno 4:0. „Pardubice mají rychlostně výborně vybavené hráče, hrají důrazně a hlavně velmi organizovaně. Hraje se navíc ve všední den, takže očekávám, že v domácím utkání nastoupí Pardubice v silné sestavě,“ poznamenal Táborský.
 
Foto: Petr Hrnčíř

- Jaroslav Kára -

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382