BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Pravidla soutěže k zájezdu na Mistrovství Evropy

O výherci zájezdu rozhoduje:

 • a) nižší počet kontumací, které tým zavinil
 • b) nižší počet obdržených ŽK a ČK
 • c) nižší počet jiných disciplinárních prohřešků a jejich závažnost (dle rozhodnutí SR BSMK)
 • d) tabulkové pořadí
 • e) penalty

Platí pro nové týmy, jejichž hráči ze 3/4 ještě nestartovali v soutěžích BSMK, a které uvedly v elektronické přihlášce v poznámkách heslo „Miř na správnou branku“ nebo toto heslo uvedly do přihlášky týmu, která je ke stažení v sekci „Dokumenty“, a to vše před začátkem dané sezóny. Zájezd platí pro 10 hráčů.

Pro nové týmy

KROK 1
Propozice soutěže

Shlédněte "Propozice soutěže" pro nastávající sezónu. Tyto Propozice Vám podají dokonalý obraz o herním systému soutěže, startovném apod.

Propozice soutěže jsou pro nastávající sezónu zveřejněny na internetovém portálu Brněnského svazu malé kopané (dále jen "BSMK") v sekci "DOKUMENTY - PROPOZICE", a to nejpozději do konce dubna roku, ve kterém začíná nový ročník soutěže. 


KROK 2 
Nezávazná přihláška


V případě, že Vás "Propozice soutěže" oslovily, vyplňte nezávazný formulář pro nové týmy, který najdete na této adrese: http://www.malakopanabrno.cz/prihlaseni-noveho-tymu-do-ligy/


KROK 3
Potvrzující e-mail
 

Na Váš e-mail, který jste uvedl(a) ve formuláři, Vám bude odesláno potvrzení o přijetí Vaší žádosti o účast ve Vámi vybrané soutěži BSMK. V případě, že Vám toto potvrzení nepřišlo, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 602 725 382.


KROK 4
Dokumenty a jejich řádné vyplnění


Stáhněte si tři důležité formuláře, které jsou potřeba pro účast Vašeho týmu v ligovém ročníku a následně je vyplňte. Jedná se o přihlášku týmu, soupisku týmu a přihlášky hráčů. Tyto dokumenty jsou ke stažení na internetovém portálu BSMK v sekci "DOKUMENTY - PŘIHLÁŠKY A SOUPISKY". 

Přihlášku týmu a soupisku týmu vyplňte na počítači nebo čitelně rukou. Oba tyto dokumenty se odevzdávají ve dvou vyhotoveních.

Přihlášku hráče si vytiskněte v takovém počtu, který koresponduje s počtem hráčů, uvedených na soupisce týmu. Tzn. jeden hráč = jedna přihláška. Ke každé přihlášce hráče je nutno přidat jednu originální fotografii hráče o formátu na občanský průkaz. Fotografie musí být barevná, nesmí být scanovaná, kopírovaná nebo tištěná z počítače. Na druhou stranu fotky napiště jméno hráče a název týmu, kterého je členem. Fotku nikterak nepřipínejte k přihlášce ani nelepte, pouze ji volně vložte do tzv. euroobalu spolu s přihláškou nebo ji archivujte v obálce mimo přihlášky hráčů. Ke každé přihlášce je nutno přidat částku ve výši 250,-. Jedná se o registrační poplatek hráče do systému BSMK a Asociace malého fotbalu ČR.

Všechny tyto dokumenty se následně odevzdávají na zasedání zástupců týmů před začátkem nové sezóny - viz krok 6.  


KROK 5
Startovné


Uhradit startovné na účet BSMK. Číslo účtu BSMK spolu s termínem úhrady a výši startovného najdete v Propozicích soutěže. 


KROK 6 
Ligové shromáždění


Prostřednictvím textové zprávy na telefonní číslo, které jste uvedl(a) v registračním formuláři (viz krok 2), obdržíte informaci o přesném termínu zasedání a místě konání. Ligové shromáždění je název pro zasedání všech zástupců týmů dané ligové soutěže. Koná se dvakrát ročně, a to před začátkem podzimní, resp. jarní částí sezóny. 


Co Vám členství v BSMK přinese? 

Naší hlavní myšlenkou je přinést členům organizace co nejkvalitnější sportovní podmínky s ohledem na návrhy členů BSMK. Mezi tyto podmínky patří:

 

 • každý nový tým BSMK má možnost získat sadu max. 15 - ti dresů Nike, včetně dvou brankářských kompletů, a to se slevou ve výši 50 %, tato možnost se nabízí až poté, co klub uhradí startovné pro nastávající sezónu
 • snížení výše startovného o 3.000,-Kč v případě, že Váš klub má svůj tým také v soutěži mládeže - tzv. Bamibini lize juniorů malé kopané (hráči do 15 - ti let věku)
 • možnost získat sportovní vybavení zdarma od BSMK v případě, že Váš tým má pravidelné tréninky (tréninkové pomůcky, míče aj.)
 • zdravotní pojištění všech hráčů BSMK v případě úrazu a pojištění hráčů v případě poškození cizí věci, a to do výše 1.000.000,- zdarma
 • každý nový tým, který ve stanoveném termínu uhradí plnou výši startovného pro nastávající ligovou sezónu obdrží zdarma dva značkové fotbalové míče a kapitánskou pásku
 • výsledek utkání Vašeho týmu je po skončení zápasu ihned zadáván na internetový portál BSMK (do výsledkové listiny i na jeho hlavní stranu), a to spolu se statistikami ze zápasu (sestavy týmů, střelci, karty) a aktualizací celkové tabulky, tabulky střelců a karetních hříšníků
 • slevy na vybrané zboží a služby (Nike, sportovní poháry, fitness, wellness pro relaxaci hráčů Vašeho týmu aj.)
 • reporty z utkání - resumé z odehraného utkání Vašeho týmu nebo celého ligového kola dané soutěže
 • podrobné statistiky hráčů Vašeho týmu (historická bilance - počet startů, vstřelených branek, obdržených karet apod.)
 • pomoc při zisku dotací z obce nebo městské části
 • prezentace sponzorů Vašeho klubu na ligových utkáních a vybraných akcích, které BSMK v průběhu roku pořádá
 • možnost zajištění fotografa nebo kameramana za výhodnou cenu pro členy BSMK

 

 

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382