BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Walter Peter
Narozen dne: 04.12.1981

V soutěžích BSMK od: 29.08.2014
Mateřský klub: Cordoba 06 (Cordoba 06 "C")
Celkový počet startů BSMK: 116
Celkový počet vstřelených branek: 2
Celkový počet žlutých karet: 1
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Cordoba 06 "C" 5 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/10 19:30 6. Cordoba 06 "C" 3:5 CZ Spieler Brno "B"
25/09 20:15 4. C.F. Relax 1:0 Cordoba 06 "C"
19/09 19:30 3. Cordoba 06 "C" 3:2 AMENINA 08
11/09 19:00 2. TJ Sokol Březina 7:2 Cordoba 06 "C"
03/09 19:30 1. Cordoba 06 "C" 2:3 Sparta

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax "B" 22 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 19:30 25. Royal Flush 7:5 C.F. Relax "B" 28'
03/06 18:45 24. C.F. Relax "B" 2:1 MK Slatina Brno
30/05 21:00 23. FC Rom Star 3:1 C.F. Relax "B"
20/05 18:45 22. C.F. Relax "B" 0:2 FC Rebels
13/05 18:45 26. C.F. Relax "B" 2:4 SeaComp
12/05 20:30 21. FC Pivnice u Čápa 0:12 C.F. Relax "B"
30/04 20:45 19. Estudiantes C.F. 4:2 C.F. Relax "B"
28/04 19:00 20. FC Habrůvka 1:5 C.F. Relax "B"
25/04 18:45 18. C.F. Relax "B" 2:0 Division-KH
17/04 19:00 17. Colgate Team 1:3 C.F. Relax "B"
27/03 19:00 14. The Reds "B" 6:3 C.F. Relax "B"
19/11 18:45 12. C.F. Relax "B" 3:5 Royal Flush
06/11 18:45 10. C.F. Relax "B" 5:1 FC Rom Star
31/10 19:00 9. FC Rebels 4:2 C.F. Relax "B"
22/10 18:45 8. C.F. Relax "B" 2:1 FC Pivnice u Čápa
18/10 18:45 7. FC Habrůvka 0:1 C.F. Relax "B"
11/10 18:45 6. C.F. Relax "B" 0:1 Estudiantes C.F.
02/10 18:45 5. Division-KH 0:4 C.F. Relax "B" 54'
25/09 18:45 4. C.F. Relax "B" 1:3 Colgate Team
18/09 20:30 13. SeaComp 0:2 C.F. Relax "B"
11/09 19:30 2. Bitches 3:2 C.F. Relax "B"
06/09 18:45 1. C.F. Relax "B" 1:2 The Reds "B"

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax "B" 21 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/06 18:45 26. C.F. Relax "B" 6:0 FC Pivnice u Čápa
21/06 18:45 25. Moravia Brno 3:7 C.F. Relax "B"
11/06 18:45 24. C.F. Relax "B" 3:8 MK Slatina Brno
07/06 20:15 19. Colgate Team 2:1 C.F. Relax "B"
03/06 15:30 23. FC Rom Star 5:2 C.F. Relax "B"
31/05 18:45 22. C.F. Relax "B" 1:3 FC Rebels
22/05 19:00 21. FC Kalinka Bohunice 0:3 C.F. Relax "B"
17/05 18:45 20. C.F. Relax "B" 2:4 Division-KH
26/04 18:45 17. C.F. Relax "B" 4:1 Blizzards
13/04 18:00 16. Bitches 1:4 C.F. Relax "B"
05/04 18:15 14. Royal Flush 5:1 C.F. Relax "B"
28/11 17:15 13. FC Pivnice u Čápa 3:0 C.F. Relax "B"
19/11 20:30 12. C.F. Relax "B" 3:2 Moravia Brno
12/11 17:00 11. MK Slatina Brno 6:0 C.F. Relax "B"
05/11 19:00 10. C.F. Relax "B" 8:0 FC Rom Star
02/11 19:00 9. FC Rebels 2:2 C.F. Relax "B"
22/10 19:00 8. C.F. Relax "B" 3:3 FC Kalinka Bohunice
16/10 18:45 7. Division-KH 0:3 C.F. Relax "B"
08/10 19:00 6. C.F. Relax "B" 3:2 Colgate Team
26/09 19:00 4. Blizzards 2:3 C.F. Relax "B"
15/09 19:00 3. C.F. Relax "B" 1:3 Bitches

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 5 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/10 17:00 7. FC Habrůvka 2:0 C.F. Relax
05/10 19:30 6. C.F. Relax 4:2 FC Dvorska
23/09 18:00 5. FC DM Podlahy 4:0 C.F. Relax
20/09 19:00 4. C.F. Relax 1:2 FC Coco Aradza
14/09 19:30 3. C.F. Relax 0:3 Výtahy SHS
C.F. Relax "B" 19 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 18:30 22. C.F. Relax "B" 6:0 Royal Flush
01/06 19:00 21. Renfus Team 4:2 C.F. Relax "B" 54'
26/05 20:30 17. FC Zebra 2:2 C.F. Relax "B"
24/05 19:00 19. Moravia Brno 1:2 C.F. Relax "B"
14/05 19:00 18. C.F. Relax "B" 2:3 Hooftrimmer Gunners
04/05 19:00 16. C.F. Relax "B" 3:1 FC Rom Star
23/04 17:00 15. FC Kalinka Bohunice 4:2 C.F. Relax "B"
20/04 20:30 14. C.F. Relax "B" 3:0 Division-KH
12/04 19:00 13. Colgate Team 0:2 C.F. Relax "B"
30/03 21:00 12. S.B.S. Bástr 3:4 C.F. Relax "B"
06/11 18:00 11. Royal Flush 3:7 C.F. Relax "B"
02/11 18:00 10. C.F. Relax "B" 0:2 Renfus Team
22/10 18:00 9. Palermo 1:3 C.F. Relax "B"
13/10 21:00 7. Hooftrimmer Gunners 4:6 C.F. Relax "B"
04/10 19:20 6. C.F. Relax "B" 2:1 FC Zebra
25/09 16:00 5. FC Rom Star 8:2 C.F. Relax "B"
18/09 16:00 4. C.F. Relax "B" 2:5 FC Kalinka Bohunice
04/09 14:00 2. C.F. Relax "B" 1:3 Colgate Team
28/08 19:00 1. C.F. Relax "B" 1:2 S.B.S. Bástr

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 3 0 0 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 19:00 26. C.F. Relax 2:2 Amazing FC
24/04 17:00 18. C.F. Relax 1:1 Výtahy SHS
15/04 19:30 16. Knihovnicka.cz 3:4 C.F. Relax
C.F. Relax "B" 21 0 1 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 17:00 26. FC Rom Star 2:2 C.F. Relax "B"
12/06 18:00 25. C.F. Relax "B" 2:2 Division-KH 60'
03/06 20:30 24. FC Zebra 2:4 C.F. Relax "B"
31/05 19:20 23. C.F. Relax "B" 1:2 Colgate Team
22/05 17:00 22. FC Kalinka Bohunice 2:2 C.F. Relax "B"
15/05 18:00 21. C.F. Relax "B" 9:1 Palermo
08/05 18:30 20. Hooftrimmer Gunners 3:4 C.F. Relax "B"
24/04 19:20 18. C.F. Relax "B" 7:2 S.B.S. Bástr
19/04 21:00 17. FC Poutník 1552 7:1 C.F. Relax "B"
10/04 18:00 16. C.F. Relax "B" 2:1 Royal Flush
03/04 10:30 15. FC Dvorska 4:0 C.F. Relax "B"
24/03 18:00 14. C.F. Relax "B" 2:2 SeaComp
20/11 18:00 13. C.F. Relax "B" 3:4 FC Rom Star 42' 43'
08/11 17:30 11. C.F. Relax "B" 1:5 FC Zebra
04/11 18:00 10. Colgate Team 1:1 C.F. Relax "B"
25/10 17:30 9. C.F. Relax "B" 3:6 FC Kalinka Bohunice
21/10 18:30 8. Palermo 1:8 C.F. Relax "B"
11/10 17:30 7. C.F. Relax "B" 2:7 Hooftrimmer Gunners
19/09 19:00 4. C.F. Relax "B" 0:4 FC Poutník 1552
13/09 17:30 3. Royal Flush 3:1 C.F. Relax "B"
30/08 20:00 1. SeaComp 1:4 C.F. Relax "B"
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
26.11.2015 100,- do 16. kola včetně Podmíněný zákaz činnosti za udělení ČK

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Barbaři 20 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/06 20:00 25. FC Poutník 1552 2:5 FC Barbaři
19/06 16:30 26. FC Barbaři 6:2 FC Rom Star
07/06 17:30 24. FC Barbaři 8:3 FC Kalinka Bohunice
30/05 16:00 23. FC Habrůvka "B" 5:1 FC Barbaři
22/05 18:00 22. SeaComp 2:2 FC Barbaři
17/05 18:30 21. FC Barbaři 0:5 Fanatics Brno
09/05 16:30 20. Estudiantes C.F. 8:0 FC Barbaři
02/05 16:30 19. FC Barbaři 8:14 FC Dvorska
19/04 17:30 17. FC Barbaři 4:6 S.B.S. Bástr "B"
11/04 18:00 16. Palermo 5:4 FC Barbaři
07/04 15:30 15. FC Barbaři 2:9 Impérium
27/03 18:45 14. FK Világoš 1:0 FC Barbaři
21/10 18:00 8. Fanatics Brno 3:4 FC Barbaři
12/10 16:30 7. FC Barbaři 0:4 Estudiantes C.F.
04/10 11:00 6. FC Dvorska 1:2 FC Barbaři
28/09 10:30 5. FC Barbaři 0:5 Amazing FC
22/09 18:00 4. S.B.S. Bástr "B" 1:1 FC Barbaři
13/09 17:00 3. FC Barbaři 0:2 Palermo
09/09 19:30 2. Impérium 8:1 FC Barbaři
29/08 18:15 1. FC Barbaři 1:0 FK Világoš

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382