BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Sedláček Vlastimil
Narozen dne: 05.03.1991

V soutěžích BSMK od: 22.09.2013
Mateřský klub: Pozdní sběr (Pozdní sběr)
Celkový počet startů BSMK: 72
Celkový počet vstřelených branek: 26
Celkový počet žlutých karet: 1
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 7 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/04 21:00 12. Pozdní sběr 3:3 Pobrežie liehoviny
15/04 21:00 10. Pozdní sběr 3:4 Lazio fakultas
08/04 18:00 9. FK Bez nás nezačnou 5:5 Pozdní sběr
31/10 19:00 4. Pozdní sběr 0:3 Paralympiakos
22/10 19:00 3. Lazio fakultas 0:3 Pozdní sběr 27'
17/10 19:00 2. Pozdní sběr 5:1 FK Bez nás nezačnou 28' 40'
09/10 19:00 1. FC Premrhané talenty 2:2 Pozdní sběr

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 11 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/05 19:00 10. Pozdní sběr 0:6 Hradišťská škola
22/05 19:00 18. FP Slavoj slivovice 2:6 Pozdní sběr
15/05 18:00 17. Pozdní sběr 4:1 FC Protest
02/05 20:00 15. Pozdní sběr 1:0 Valašští dřeváci
25/04 20:00 11. Lazio fakultas 1:4 Pozdní sběr 40' 49'
24/04 19:00 14. RBSS 4:3 Pozdní sběr
09/04 18:00 12. Pozdní sběr 4:3 ALL - STARS 45'
21/11 20:00 9. Pozdní sběr 10:3 FP Slavoj slivovice
14/11 20:00 8. FC Protest 4:3 Pozdní sběr
07/11 21:00 7. Pozdní sběr 6:0 FC Cokoliv
31/10 19:00 6. Valašští dřeváci 5:3 Pozdní sběr

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 10 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/05 18:00 21. Impérium 6:1 Pozdní sběr
15/05 19:00 20. Pozdní sběr 4:1 K.S.N.
11/05 18:00 19. Derniéra C.F. 3:0 Pozdní sběr
04/05 20:00 12. Valašský oddíl 5:2 Pozdní sběr 26'
27/03 21:00 13. Pozdní sběr 2:2 Agrostroj
15/03 20:00 11. FK Tatran Kedluben 4:5 Pozdní sběr
07/03 18:00 10. Pozdní sběr 1:6 Impérium 48'
14/11 19:00 8. Pozdní sběr 1:2 Derniéra C.F. 26'
07/11 20:20 7. Chết Này 4:0 Pozdní sběr
05/10 18:00 2. Agrostroj 4:3 Pozdní sběr

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 12 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/05 19:00 18. Pozdní sběr 4:2 Paralympiakos 42'
26/04 21:00 17. FC Big Test Icicles 0:7 Pozdní sběr 13'
18/04 20:00 16. Pozdní sběr 5:5 Boca Juniors
13/04 21:00 15. Derniéra C.F. 2:2 Pozdní sběr
04/04 21:00 14. Chết Này 1:1 Pozdní sběr
30/03 20:00 13. Pozdní sběr 2:2 FC Premrhané talenty
16/03 21:00 11. Pozdní sběr 1:0 BJ SeaMen
09/03 20:00 10. Masaryk I.F. Club 0:10 Pozdní sběr 10' 13' 39'
25/11 19:00 9. Paralympiakos 2:3 Pozdní sběr 50'
10/11 21:00 8. Pozdní sběr 2:3 FC Big Test Icicles
02/11 20:00 7. Boca Juniors 2:5 Pozdní sběr 22'
29/09 21:00 1. Pozdní sběr 4:3 Masaryk I.F. Club

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 16 6 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/04 19:00 22. Pozdní sběr 6:1 Malé pivo
27/04 19:00 21. Valašské TIKI - TAKA 3:5 Pozdní sběr 42'
20/04 20:00 20. Pozdní sběr 9:6 FC Big Test Icicles 27' 44'
13/04 21:00 19. Bagattino 3:2 Pozdní sběr
01/04 20:00 18. Pozdní sběr 1:0 ASN Praetors Brno
31/03 19:00 17. UniStars Brno 4:0 Pozdní sběr
23/03 19:00 15. Pozdní sběr 7:4 FC Pálené 35'
09/03 21:00 13. Pozdní sběr 5:0 Šamani mieru
02/03 20:00 12. Tak určitě 3:2 Pozdní sběr
11/11 20:00 8. Pozdní sběr 5:2 Bagattino
04/11 21:00 7. ASN Praetors Brno 2:0 Pozdní sběr
29/10 20:00 11. Malé pivo 3:4 Pozdní sběr
14/10 21:00 4. FC Pálené 2:3 Pozdní sběr
06/10 19:00 3. Pozdní sběr 6:1 Fanoušci sport. studií
30/09 20:00 2. Šamani mieru 4:7 Pozdní sběr 33'
22/09 20:00 1. Pozdní sběr 6:2 Tak určitě 20'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 16 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/05 20:00 22. Fanoušci sport. studií 3:2 Pozdní sběr
22/04 19:00 18. Derniéra C.F. 1:5 Pozdní sběr
15/04 19:00 17. Pozdní sběr 3:2 FC Kredity budou stačit
08/04 20:00 16. BJ SeaMen 2:1 Pozdní sběr
31/03 21:00 15. Pozdní sběr 3:2 UniStars Brno
26/03 19:00 21. Pozdní sběr 8:3 FC Boyband 16' 44'
24/03 20:00 14. TJ Sokol Plán B 1:5 Pozdní sběr
12/03 21:00 12. Pozdní sběr 2:3 Impérium
02/12 19:00 11. Pozdní sběr 4:6 Fanoušci sport. studií
26/11 20:00 10. FC Boyband 3:2 Pozdní sběr 41'
19/11 20:00 9. Pozdní sběr 5:1 FC Big Test Icicles
12/11 21:00 8. Diletanti 3:4 Pozdní sběr 22'
04/11 19:00 7. Pozdní sběr 8:2 Derniéra C.F.
23/10 20:00 5. Pozdní sběr 6:4 BJ SeaMen 24'
14/10 19:00 4. UniStars Brno 1:2 Pozdní sběr
30/09 19:00 2. ASN Brno 2:7 Pozdní sběr

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382