BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Havlík Vlastimil
Narozen dne: 24.08.1986

V soutěžích BSMK od: 15.10.2013
Mateřský klub: MK Slatina Brno (MK Slatina Brno)
Celkový počet startů BSMK: 103
Celkový počet vstřelených branek: 48
Celkový počet žlutých karet: 9
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
MK Slatina Brno 19 3 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 19:15 23. MK Slatina Brno 9:2 Bitches
05/06 19:00 15. FC Habrůvka 4:7 MK Slatina Brno
03/06 18:45 24. C.F. Relax "B" 2:1 MK Slatina Brno
22/05 19:00 22. The Reds "B" 1:8 MK Slatina Brno
16/05 19:00 21. MK Slatina Brno 2:2 SeaComp
03/05 19:15 20. Royal Flush 2:5 MK Slatina Brno
18/04 19:00 17. FC Rebels 2:8 MK Slatina Brno 47'
11/04 19:00 16. MK Slatina Brno 6:0 FC Pivnice u Čápa 19'
25/03 19:30 14. MK Slatina Brno 3:1 Estudiantes C.F.
29/11 18:45 12. Colgate Team 3:2 MK Slatina Brno
12/11 20:45 11. MK Slatina Brno 4:1 C.F. Relax "B"
06/11 19:30 10. Bitches 3:3 MK Slatina Brno
29/10 19:00 9. MK Slatina Brno 3:3 The Reds "B"
23/10 19:00 8. SeaComp 0:5 MK Slatina Brno 29'
15/10 19:00 7. MK Slatina Brno 3:1 Royal Flush
25/09 19:00 4. MK Slatina Brno 6:3 FC Rebels
21/09 18:00 3. FC Pivnice u Čápa 1:11 MK Slatina Brno 20'
10/09 19:00 2. MK Slatina Brno 6:0 FC Habrůvka 20'
04/09 17:15 1. Estudiantes C.F. 3:7 MK Slatina Brno

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
MK Slatina Brno 15 5 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/06 19:00 25. MK Slatina Brno 3:1 Colgate Team
13/05 21:00 20. Royal Flush 3:3 MK Slatina Brno
10/05 19:00 19. MK Slatina Brno 4:1 FC Pivnice u Čápa 30'
19/04 19:00 16. MK Slatina Brno 13:3 FC Rom Star 58'
12/04 20:30 15. FC Rebels 2:3 MK Slatina Brno
05/04 19:00 14. MK Slatina Brno 7:0 FC Kalinka Bohunice 41'
24/11 18:00 13. MK Slatina Brno 13:0 Division-KH
12/11 17:00 11. MK Slatina Brno 6:0 C.F. Relax "B"
09/11 19:00 10. Blizzards 2:13 MK Slatina Brno 51'
02/11 19:00 9. MK Slatina Brno 11:1 Bitches 40'
19/10 19:00 7. MK Slatina Brno 2:1 Royal Flush
11/10 16:45 6. FC Pivnice u Čápa 0:6 MK Slatina Brno
05/10 19:00 5. MK Slatina Brno 1:1 Moravia Brno
17/09 18:15 3. FC Rom Star 1:8 MK Slatina Brno
04/09 20:30 2. MK Slatina Brno 1:4 FC Rebels 58'

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
S.B.S. Bástr 10 7 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/04 19:30 15. Moravia Brno 1:4 S.B.S. Bástr 10' 44'
14/04 19:15 14. S.B.S. Bástr 2:4 Colgate Team
30/03 21:00 12. S.B.S. Bástr 3:4 C.F. Relax "B"
04/11 20:30 11. FC Zebra 5:5 S.B.S. Bástr
01/11 21:00 10. S.B.S. Bástr 7:1 Royal Flush
23/10 18:00 9. FC Rom Star 1:1 S.B.S. Bástr
22/09 21:00 4. S.B.S. Bástr 5:2 Moravia Brno 25' 28' 37'
14/09 19:20 3. Colgate Team 3:3 S.B.S. Bástr 13' 58'
06/09 21:00 2. S.B.S. Bástr 2:5 Hooftrimmer Gunners 27'
28/08 19:00 1. C.F. Relax "B" 1:2 S.B.S. Bástr 59'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
S.B.S. Bástr 10 11 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/05 21:00 23. S.B.S. Bástr 4:2 FC Zebra 50' 52'
16/05 21:00 21. S.B.S. Bástr 7:2 FC Kalinka Bohunice 28'
08/05 17:30 20. Palermo 3:7 S.B.S. Bástr 3' 8' 43'
05/05 21:00 19. S.B.S. Bástr 8:1 Hooftrimmer Gunners 40' 30'
24/04 19:20 18. C.F. Relax "B" 7:2 S.B.S. Bástr
03/04 17:30 15. Royal Flush 2:8 S.B.S. Bástr 11'
17/11 20:45 12. FC Rom Star 7:9 S.B.S. Bástr 12' 20'
18/10 18:45 8. FC Kalinka Bohunice 3:2 S.B.S. Bástr 46'
11/09 19:15 3. FC Poutník 1552 10:3 S.B.S. Bástr
08/09 20:45 2. S.B.S. Bástr 10:2 Royal Flush 27'
FC DM Podlahy 12 11 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:00 24. C.F. Relax 2:4 FC DM Podlahy
04/05 19:30 19. FC DM Podlahy 3:4 Knihovnicka.cz 18'
28/04 20:30 18. FC DM Podlahy 3:8 FC Spodek Bohunice 4' 47' 55'
19/04 19:00 17. FC Coco Aradza 3:6 FC DM Podlahy 52' 57' 60' 46'
13/04 21:00 16. FC DM Podlahy 1:9 Dynamo Haná
30/03 19:30 14. FC DM Podlahy 2:5 FCC František Vláčil 24'
23/03 19:20 26. Výtahy SHS 4:1 FC DM Podlahy
23/11 19:00 13. FC DM Podlahy 1:4 Výtahy SHS
18/11 19:30 12. Mediální mrchy 4:0 FC DM Podlahy
10/11 19:00 11. FC DM Podlahy 5:1 C.F. Relax 25' 47' 55'
02/11 18:45 10. Moravia Brno 1:2 FC DM Podlahy
29/09 18:45 5. FC Spodek Bohunice 6:7 FC DM Podlahy

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
S.B.S. Bástr 21 10 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 18:45 26. Dynamo Haná 7:5 S.B.S. Bástr 4'
17/06 21:00 25. S.B.S. Bástr 3:2 Colgate Team
10/06 21:00 24. FC Coco Aradza 7:4 S.B.S. Bástr
31/05 19:00 23. S.B.S. Bástr 4:1 Vyšší princip 35' 37' 50'
24/05 19:00 22. The Reds "B" 7:3 S.B.S. Bástr 25'
19/05 19:00 21. S.B.S. Bástr 1:5 Výtahy SHS
03/05 19:00 19. Leram 2:2 S.B.S. Bástr
26/04 19:00 18. S.B.S. Bástr 6:1 Last Minute
21/04 21:00 17. Knihovnicka.cz 3:6 S.B.S. Bástr
15/04 21:00 16. S.B.S. Bástr 1:1 FCC František Vláčil
04/04 15:00 15. FC Spodek Bohunice 2:2 S.B.S. Bástr 47'
30/03 19:00 14. S.B.S. Bástr 4:0 FC Dark Reunion 54'
26/11 19:30 13. S.B.S. Bástr 5:3 Dynamo Haná
19/11 20:00 12. Colgate Team 1:4 S.B.S. Bástr 6'
03/11 19:30 10. Vyšší princip 3:2 S.B.S. Bástr 20'
27/10 19:00 9. S.B.S. Bástr 0:4 The Reds "B"
22/10 19:00 8. Výtahy SHS 3:2 S.B.S. Bástr
28/09 18:45 5. Last Minute 1:6 S.B.S. Bástr 22'
23/09 19:00 4. S.B.S. Bástr 2:0 Knihovnicka.cz
17/09 20:00 3. FCC František Vláčil 6:3 S.B.S. Bástr
15/09 18:45 1. FC Dark Reunion 4:2 S.B.S. Bástr

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
S.B.S. Bástr 16 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:30 26. Colgate Team 1:4 S.B.S. Bástr 16'
17/06 19:00 25. S.B.S. Bástr 2:0 Knihovnicka.cz
10/06 19:00 24. S.B.S. Bástr 9:3 EUROPLOTY "B"
27/05 19:00 22. S.B.S. Bástr 4:1 FC Spodek Bohunice
21/05 20:30 21. FC Fénix Brno "B" 5:1 S.B.S. Bástr
13/05 18:45 20. S.B.S. Bástr 0:2 Cordoba 06 "B"
05/05 19:30 19. Renfus Team 2:2 S.B.S. Bástr
25/04 20:30 18. S.B.S. Bástr 5:0 Rakol Brno
18/04 19:30 17. Palermo 2:3 S.B.S. Bástr
14/04 19:30 16. S.B.S. Bástr 3:1 Last Minute
08/04 18:45 15. Dynamo Haná 1:5 S.B.S. Bástr
28/11 19:00 13. S.B.S. Bástr 2:7 Colgate Team
19/11 19:00 12. Knihovnicka.cz 2:5 S.B.S. Bástr
27/10 17:30 9. FC Spodek Bohunice 4:2 S.B.S. Bástr 33'
22/10 19:00 8. S.B.S. Bástr 0:1 FC Fénix Brno "B"
15/10 19:00 7. Cordoba 06 "B" 2:0 S.B.S. Bástr

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382