BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Hučík Marek
Narozen dne: 05.04.1991

V soutěžích BSMK od: 22.09.2013
Mateřský klub: Dynamo Haná (Dynamo Haná)
Střídavý start: Drtiči (Drtiči) do 30.06.2020
Celkový počet startů BSMK: 74
Celkový počet vstřelených branek: 6
Celkový počet žlutých karet: 5
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Dynamo Haná 4 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/09 19:00 4. Cordoba 06 "B" 3:2 Dynamo Haná 58'
23/09 18:45 1. Dynamo Haná 7:0 SeaComp
17/09 18:45 3. Dynamo Haná 3:1 Beers United
10/09 18:45 2. Dynamo Haná 6:1 The Reds "B"
Drtiči 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/10 18:00 2. Agrostroj 8:0 Drtiči
30/09 20:45 1. Drtiči 1:4 RBSS

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Dynamo Haná 7 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 20:15 18. Cordoba 06 6:2 Dynamo Haná
03/06 18:45 17. Dynamo Haná 0:2 KMK Dynamo Brno 12'
27/05 19:30 16. Beers United 4:1 Dynamo Haná
20/05 18:45 15. Dynamo Haná 6:2 Sport Centrum Srbská 50'
01/05 20:45 12. RKM Tripoli Brno 9:1 Dynamo Haná
24/04 20:15 11. The Reds 1:1 Dynamo Haná
15/04 18:45 10. Dynamo Haná 2:4 BKMK Topshoes.cz
Drtiči 11 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/05 20:00 13. Pobrežie liehoviny 1:0 Drtiči
02/05 19:00 12. Drtiči 6:0 Paralympiakos
23/04 21:00 11. Lazio fakultas 0:10 Drtiči
17/04 19:00 10. Drtiči 5:1 FK Bez nás nezačnou
02/04 20:00 8. Valašští dřeváci 1:2 Drtiči
19/11 19:00 7. Pozdní sběr 3:4 Drtiči
13/11 19:00 6. Drtiči 2:2 Pobrežie liehoviny
06/11 20:00 4. Drtiči 6:3 Lazio fakultas
24/10 18:00 3. FK Bez nás nezačnou 2:4 Drtiči
17/10 20:00 2. Drtiči 2:5 FC Premrhané talenty
09/10 20:00 1. Drtiči 1:2 Valašští dřeváci

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Drtiči 14 0 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/05 18:00 10. Drtiči 6:0 Beskyd Boyz
21/05 20:00 18. Ad-hoc 2:3 Drtiči
03/05 19:00 15. The Invincibles 2:2 Drtiči
25/04 18:00 14. Drtiči 0:2 Tak určitě 30'
17/04 18:00 13. Paralympiakos 3:1 Drtiči
10/04 19:00 12. Drtiči 3:1 IBM Brno FC
04/04 18:00 11. Chết Này 5:4 Drtiči
20/11 19:00 9. Drtiči 6:2 Ad-hoc
31/10 20:00 6. Drtiči 1:3 The Invincibles 40'
24/10 20:00 5. Tak určitě 2:5 Drtiči
17/10 21:00 4. Drtiči 7:1 Paralympiakos
10/10 19:00 3. IBM Brno FC 0:2 Drtiči
03/10 20:00 2. Drtiči 1:4 Chết Này
25/09 19:00 1. Beskyd Boyz 1:12 Drtiči

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Pálené 14 0 0 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/04 19:00 21. Malé pivo 2:5 FC Pálené
23/03 19:00 15. Pozdní sběr 7:4 FC Pálené 30' 30' 30'
10/03 20:00 13. FC Pálené 2:3 Fanoušci sport. studií
02/03 19:00 12. Šamani mieru 2:5 FC Pálené
19/11 21:00 9. Valašské TIKI - TAKA 4:3 FC Pálené
10/11 20:00 8. FC Pálené 3:2 FC Big Test Icicles
03/11 20:00 7. Bagattino 2:2 FC Pálené
28/10 20:00 6. FC Pálené 1:3 ASN Praetors Brno
21/10 20:00 5. UniStars Brno 4:1 FC Pálené
15/10 21:00 11. Tak určitě 4:2 FC Pálené
14/10 21:00 4. FC Pálené 2:3 Pozdní sběr
01/10 21:00 10. FC Pálené 6:2 Malé pivo
30/09 21:00 2. Fanoušci sport. studií 3:1 FC Pálené
22/09 19:00 1. FC Pálené 3:0 Šamani mieru
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
26.03.2015 300,- do 19. kola včetně dle Sazebníku bod „3.3 Vulgární výrazy, hanlivé výroky“

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Pálené 22 5 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/04 20:00 26. FC Pálené 2:1 Praetors C.F.
28/04 19:00 21. FC Pálené 6:2 FC Joga Bonito 41'
23/04 20:00 25. Beer Team 2:0 FC Pálené
22/04 21:00 20. FC 2 Goals 1 Cup 2:0 FC Pálené
16/04 21:00 24. FC Pálené 11:1 Mixed Trotters
14/04 20:00 19. FC Pálené 2:2 Dream Team 37'
08/04 19:00 18. Bagattino 0:4 FC Pálené
01/04 21:00 17. FC Pálené 1:1 FC Verdikt
26/03 19:00 23. Kaša Team 1:3 FC Pálené
18/03 19:00 15. FC Pálené 3:3 TJ Strážci vesmíru
10/03 20:00 14. Sebranka 2:3 FC Pálené 7' 20'
03/12 19:00 11. Mixed Trotters 1:23 FC Pálené 50'
26/11 21:00 10. FC Pálené 8:0 Kaša Team
12/11 21:00 8. FC Joga Bonito 3:3 FC Pálené
04/11 21:00 7. FC Pálené 4:2 FC 2 Goals 1 Cup
28/10 19:00 6. Dream Team 2:0 FC Pálené
23/10 21:00 13. Praetors C.F. 2:1 FC Pálené
21/10 21:00 5. FC Pálené 2:2 Bagattino 26'
14/10 20:00 4. FC Verdikt 0:2 FC Pálené
09/10 21:00 12. FC Pálené 3:1 Beer Team
07/10 19:00 3. FC Pálené 3:1 Maurové ovečky
30/09 21:00 2. TJ Strážci vesmíru 2:3 FC Pálené

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382