BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Marvan Radomír
Narozen dne: 11.02.1978

V soutěžích BSMK od: 16.09.2013
Mateřský klub: FC Pardálové (FC Pardálové)
Celkový počet startů BSMK: 137
Celkový počet vstřelených branek: 9
Celkový počet žlutých karet: 1
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Pardálové 10 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/11 19:30 11. FC Tiki-Taka Brno 3:1 FC Pardálové
05/11 20:15 10. FC Pardálové 8:0 FC Spitfire
29/10 20:15 9. FC Pardálové 2:4 TJ Rotor Magenta 39'
18/10 19:30 8. FC Kalinka Bohunice 0:3 FC Pardálové
10/10 20:00 6. Estudiantes C.F. "B" 1:3 FC Pardálové
02/10 20:15 5. FC Pardálové 0:3 Corinto
26/09 20:15 1. FC Pardálové 1:2 Palermo
21/09 16:00 4. SK Jinačovice 3:1 FC Pardálové
19/09 19:00 3. FC Pardálové 2:3 Royal Flush "C"
10/09 18:45 2. PKV Stars 3:3 FC Pardálové

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Pardálové 20 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 20:15 25. FC Pardálové 6:5 FC Dvorska
10/06 19:15 21. FC Pardálové 1:3 TJ BARAN
22/05 19:15 22. TJ Sokol Březina 3:0 FC Pardálové
09/05 19:15 26. FC Erekce 6:2 FC Pardálové
07/05 20:45 20. Royal Flush "B" 5:3 FC Pardálové
16/04 19:30 17. KMK Dynamo Brno "B" 4:3 FC Pardálové
10/04 20:15 16. FC Pardálové 1:5 FC Zebra
27/03 20:15 14. FC Pardálové 0:5 FC Jaguars Brno
27/11 19:15 13. FC Pardálové 3:6 FC Erekce
18/11 14:30 12. FC Dvorska 8:3 FC Pardálové
14/11 20:30 11. FC Pardálové 1:12 CZ Spieler Brno "B"
06/11 19:00 10. AMENINA 08 3:4 FC Pardálové
29/10 19:00 9. FC Pardálové 1:3 TJ Sokol Březina
24/10 19:30 8. TJ BARAN 2:2 FC Pardálové 29'
23/10 19:30 5. Los Arbitros "B" 5:5 FC Pardálové
17/10 20:30 7. FC Pardálové 2:8 Royal Flush "B"
26/09 20:30 4. FC Pardálové 3:5 KMK Dynamo Brno "B"
16/09 21:00 3. FC Zebra 10:1 FC Pardálové
12/09 20:00 2. FC Pardálové 0:6 FC Kalinka Bohunice
05/09 21:00 1. FC Jaguars Brno 2:0 FC Pardálové

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Renfus Team 18 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/06 19:00 26. FC Habrůvka 5:6 Renfus Team
18/06 19:00 25. Renfus Team 2:3 FC DM Podlahy
13/06 19:00 24. C.F. Relax 1:3 Renfus Team
04/06 19:00 23. Renfus Team 4:0 Amazing FC
28/05 19:00 22. Výtahy SHS 3:10 Renfus Team 30'
15/05 20:45 20. SeaComp 1:2 Renfus Team
26/04 20:30 14. Renfus Team 5:1 FC Zebra
24/04 19:30 17. Knihovnicka.cz 2:1 Renfus Team
11/04 19:30 15. Hooftrimmer Gunners 4:3 Renfus Team
16/11 19:00 11. Renfus Team 3:6 C.F. Relax
08/11 19:30 10. Amazing FC 2:2 Renfus Team
01/11 19:00 9. Renfus Team 9:0 Výtahy SHS
26/10 19:00 8. The Reds "B" 1:2 Renfus Team
05/10 19:00 5. Mediální mrchy 1:2 Renfus Team
27/09 19:00 4. Renfus Team 4:1 Knihovnicka.cz
19/09 17:15 3. Impérium 6:2 Renfus Team
13/09 19:00 2. Renfus Team 1:1 Hooftrimmer Gunners
01/09 20:30 1. FC Zebra 3:3 Renfus Team

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Renfus Team 20 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 20:30 22. Colgate Team 3:0 Renfus Team
01/06 19:00 21. Renfus Team 4:2 C.F. Relax "B"
26/05 18:00 20. Royal Flush 3:7 Renfus Team
24/05 20:30 19. Renfus Team 2:3 S.B.S. Bástr
16/05 19:00 18. Renfus Team 6:1 Palermo
09/05 19:00 17. Moravia Brno 0:3 Renfus Team 54'
01/05 20:30 16. Renfus Team 5:0 Hooftrimmer Gunners
21/04 20:30 15. FC Zebra 2:4 Renfus Team
18/04 19:00 14. Renfus Team 2:4 FC Rom Star
09/04 18:00 13. FC Kalinka Bohunice 0:10 Renfus Team
03/04 20:30 12. Renfus Team 2:1 Division-KH
09/11 19:20 11. Renfus Team 1:2 Colgate Team
02/11 18:00 10. C.F. Relax "B" 0:2 Renfus Team
26/10 19:20 9. Renfus Team 3:0 Royal Flush
18/10 21:00 8. S.B.S. Bástr 2:4 Renfus Team
09/10 18:00 7. Palermo 1:2 Renfus Team
26/09 20:30 5. Hooftrimmer Gunners 0:1 Renfus Team
11/09 21:00 3. FC Rom Star 5:0 Renfus Team
07/09 18:00 2. Renfus Team 8:2 FC Kalinka Bohunice
01/09 18:45 1. Division-KH 3:5 Renfus Team

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Renfus Team 21 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 21:00 24. Knihovnicka.cz 3:5 Renfus Team
26/05 20:40 26. Renfus Team 0:3 FC Coco Aradza
25/05 19:20 22. Výtahy SHS 0:4 Renfus Team
08/05 20:00 20. C.F. Relax 2:1 Renfus Team
20/04 19:20 17. Renfus Team 0:6 Amazing FC
12/04 21:00 16. Estudiantes C.F. 6:4 Renfus Team
06/04 19:20 15. Renfus Team 1:6 FC DM Podlahy
31/03 18:45 14. FC Spodek Bohunice 7:3 Renfus Team
25/11 19:30 13. FC Coco Aradza 0:2 Renfus Team
19/11 21:00 12. Renfus Team 4:7 Dynamo Haná
12/11 21:00 11. Renfus Team 2:3 Knihovnicka.cz
05/11 19:20 10. FCC František Vláčil 3:1 Renfus Team
27/10 20:45 9. Renfus Team 1:2 Výtahy SHS
21/10 19:30 8. Mediální mrchy 0:6 Renfus Team
13/10 19:00 7. Renfus Team 0:1 C.F. Relax
05/10 18:45 6. Moravia Brno 1:1 Renfus Team
29/09 20:45 5. Renfus Team 2:1 The Reds "B"
23/09 21:00 4. Amazing FC 2:3 Renfus Team
17/09 21:00 3. Renfus Team 2:3 Estudiantes C.F.
09/09 19:30 2. FC DM Podlahy 3:2 Renfus Team
03/09 21:00 1. Renfus Team 3:4 FC Spodek Bohunice

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Renfus Team 24 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/06 19:30 25. Renfus Team 3:4 Dynamo Haná 47'
10/06 19:20 24. Colgate Team 0:2 Renfus Team
03/06 20:00 23. Renfus Team 2:3 FC Coco Aradza
28/05 19:00 22. Vyšší princip 7:3 Renfus Team
20/05 19:30 21. Renfus Team 1:1 The Reds "B"
13/05 19:30 20. S.B.S. Bástr 1:4 Renfus Team
05/05 19:00 19. Renfus Team 0:2 Výtahy SHS
19/04 18:45 17. Last Minute 1:7 Renfus Team
15/04 19:30 16. Renfus Team 0:1 Knihovnicka.cz
08/04 19:20 15. FCC František Vláčil 6:3 Renfus Team
01/04 19:30 14. Renfus Team 2:4 FC Spodek Bohunice
21/11 20:30 13. Renfus Team 2:7 FC Dark Reunion
19/11 18:45 12. Dynamo Haná 4:1 Renfus Team
10/11 21:00 11. Renfus Team 8:0 Colgate Team 54'
03/11 19:00 10. FC Coco Aradza 2:1 Renfus Team
30/10 20:00 9. Renfus Team 2:8 Vyšší princip
19/10 20:30 8. The Reds "B" 4:3 Renfus Team
14/10 19:00 7. Renfus Team 5:1 S.B.S. Bástr
06/10 18:00 6. Výtahy SHS 0:1 Renfus Team
05/10 17:00 1. FC Spodek Bohunice 0:7 Renfus Team
28/09 21:00 5. Leram 2:6 Renfus Team
23/09 21:00 4. Renfus Team 3:0 Last Minute
15/09 18:00 3. Knihovnicka.cz 4:4 Renfus Team
09/09 21:00 2. Renfus Team 4:3 FCC František Vláčil

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Renfus Team 24 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 20:30 26. Knihovnicka.cz 4:3 Renfus Team
18/06 18:45 22. Dynamo Haná 2:0 Renfus Team
16/06 19:30 25. Renfus Team 4:4 Rakol Brno 2'
05/06 19:30 24. Palermo 6:2 Renfus Team 8' 45'
02/06 19:30 23. Renfus Team 2:2 Last Minute 17'
19/05 19:30 21. Renfus Team 6:1 Domino
12/05 19:30 20. Colgate Team 4:1 Renfus Team
05/05 19:30 19. Renfus Team 2:2 S.B.S. Bástr
29/04 18:45 18. EUROPLOTY "B" 1:5 Renfus Team
23/04 20:30 17. Renfus Team 5:2 The Reds "B"
13/04 17:00 16. FC Spodek Bohunice 1:4 Renfus Team
09/04 19:00 15. Renfus Team 1:4 FC Fénix Brno "B"
30/03 17:00 14. Cordoba 06 "B" 1:1 Renfus Team
18/11 19:30 12. Rakol Brno 0:1 Renfus Team
13/11 20:30 11. Renfus Team 2:0 Palermo
03/11 18:45 10. Last Minute 2:0 Renfus Team
29/10 19:00 9. Renfus Team 2:0 Dynamo Haná
24/10 20:30 2. FC Fénix Brno "B" 2:3 Renfus Team
20/10 16:00 8. Domino 0:2 Renfus Team
16/10 20:30 7. Renfus Team 3:2 Colgate Team
14/10 19:00 3. Renfus Team 7:4 FC Spodek Bohunice
30/09 19:30 5. Renfus Team 2:2 EUROPLOTY "B"
25/09 19:30 4. The Reds "B" 0:3 Renfus Team
23/09 19:30 1. Renfus Team 2:2 Cordoba 06 "B"

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382