BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Všetečka Jan
Narozen dne: 29.01.1990

V soutěžích BSMK od: 02.05.2012
Mateřský klub: SeaComp (SeaComp )
Celkový počet startů BSMK: 156
Celkový počet vstřelených branek: 64
Celkový počet žlutých karet: 10
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 5 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
02/10 19:00 5. Impérium 1:1 SeaComp
25/09 19:00 4. SeaComp 1:2 Hooftrimmer Gunners
23/09 18:45 1. Dynamo Haná 7:0 SeaComp
16/09 18:45 3. FCC František Vláčil 7:5 SeaComp 13' 38'
11/09 19:30 2. SeaComp 0:1 Estudiantes C.F.

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 18 11 3 0 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 19:30 25. SeaComp 6:2 Bitches 33' 57'
22/05 19:30 22. SeaComp 4:2 Royal Flush
16/05 19:00 21. MK Slatina Brno 2:2 SeaComp
13/05 18:45 26. C.F. Relax "B" 2:4 SeaComp 38'
10/05 19:30 20. SeaComp 3:5 FC Rom Star 37' 40' 20'
02/05 20:30 19. FC Rebels 1:3 SeaComp 35'
24/04 20:45 18. SeaComp 2:4 FC Pivnice u Čápa
12/04 19:00 17. FC Habrůvka 7:1 SeaComp
27/03 20:45 14. SeaComp 6:0 Colgate Team
13/11 19:00 11. SeaComp 0:5 The Reds "B"
23/10 19:00 8. SeaComp 0:5 MK Slatina Brno
12/10 18:00 7. FC Rom Star 1:8 SeaComp 18' 44'
10/10 19:00 6. SeaComp 0:2 FC Rebels 48'
05/10 16:45 5. FC Pivnice u Čápa 4:7 SeaComp
26/09 19:00 4. SeaComp 5:2 FC Habrůvka
20/09 21:00 3. Estudiantes C.F. 3:4 SeaComp 33' 50'
11/09 20:30 2. SeaComp 2:2 Division-KH
06/09 19:30 1. Colgate Team 0:3 SeaComp 34' 54'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
27.06.2019 100,- do 2. kola včetně STOP ve 2. barážovém utkání (dle Sazebníku bod „2.1 Nadávky vůči soupeři“)

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 20 6 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 21:00 26. FC DM Podlahy 1:1 SeaComp
20/06 19:00 25. SeaComp 2:1 C.F. Relax 44'
13/06 19:00 24. Amazing FC 4:1 SeaComp
05/06 20:30 23. SeaComp 1:1 Výtahy SHS
30/05 19:00 22. The Reds "B" 0:2 SeaComp
09/05 19:00 19. Mediální mrchy 2:1 SeaComp
03/05 21:00 18. SeaComp 2:6 Knihovnicka.cz
20/04 18:00 17. Impérium 1:3 SeaComp
17/04 20:45 16. SeaComp 0:11 Hooftrimmer Gunners
06/04 20:30 15. FC Zebra 1:4 SeaComp 39'
03/04 19:30 14. SeaComp 1:1 FC Habrůvka
22/11 19:30 12. C.F. Relax 2:2 SeaComp 26'
14/11 19:30 11. SeaComp 1:6 Amazing FC
07/11 19:00 10. Výtahy SHS 1:3 SeaComp 5' 26' 44'
18/10 19:00 7. Renfus Team 2:2 SeaComp
10/10 19:30 6. SeaComp 0:3 Mediální mrchy
03/10 19:30 5. Knihovnicka.cz 1:4 SeaComp 47'
26/09 20:45 4. SeaComp 1:2 Impérium
20/09 21:00 3. Hooftrimmer Gunners 1:2 SeaComp
12/09 20:45 2. SeaComp 3:1 FC Zebra

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 18 5 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 22. C.F. Relax 1:3 SeaComp
07/06 20:30 21. SeaComp 11:0 Amazing FC 49' 59'
01/06 20:30 20. The Reds "B" 2:2 SeaComp
24/05 19:00 19. SeaComp 2:0 Výtahy SHS
18/05 19:00 18. SeaComp 2:5 Mediální mrchy 23'
04/05 21:00 17. Knihovnicka.cz 3:4 SeaComp
01/05 19:00 16. SeaComp 1:8 FC Poutník 1552
25/04 19:30 15. FC Habrůvka 6:1 SeaComp 46'
19/04 20:30 14. SeaComp 0:2 FC Dvorska 55'
11/04 21:00 13. FC DM Podlahy 5:2 SeaComp
05/04 19:00 12. SeaComp 2:1 FC Coco Aradza
08/11 19:20 11. SeaComp 2:2 C.F. Relax
02/11 19:30 10. Amazing FC 3:3 SeaComp
25/10 19:20 9. SeaComp 5:1 The Reds "B"
17/10 19:20 8. Výtahy SHS 0:4 SeaComp
12/10 19:30 7. Mediální mrchy 5:3 SeaComp
05/10 19:20 6. SeaComp 2:2 Knihovnicka.cz
07/09 19:20 2. SeaComp 4:2 FC DM Podlahy 25'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 22 10 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 20:40 26. SeaComp 3:4 S.B.S. Bástr
10/06 19:15 25. FC Poutník 1552 3:3 SeaComp
07/06 19:20 24. SeaComp 9:0 Royal Flush
17/05 19:20 21. SeaComp 2:2 FC Rom Star 37'
10/05 18:45 20. Division-KH 0:3 SeaComp
05/05 19:20 19. SeaComp 5:3 FC Zebra
26/04 20:40 18. Colgate Team 1:0 SeaComp
20/04 18:00 17. SeaComp 7:2 FC Kalinka Bohunice 24' 52'
08/04 18:00 16. Palermo 0:6 SeaComp 22' 33'
05/04 19:20 15. SeaComp 3:2 Hooftrimmer Gunners
24/03 18:00 14. C.F. Relax "B" 2:2 SeaComp
24/11 20:45 13. S.B.S. Bástr 3:2 SeaComp 20'
18/11 20:40 12. SeaComp 0:3 FC Poutník 1552
06/11 18:00 11. Royal Flush 1:3 SeaComp 20' 46' 24'
04/11 20:40 10. SeaComp 2:2 FC Dvorska
20/10 20:45 8. FC Rom Star 4:5 SeaComp 35'
14/10 19:20 7. SeaComp 7:2 Division-KH 3'
08/10 21:00 6. FC Zebra 1:2 SeaComp
30/09 19:20 5. SeaComp 2:1 Colgate Team
20/09 18:45 4. FC Kalinka Bohunice 2:6 SeaComp
16/09 19:20 3. SeaComp 5:0 Palermo 2'
10/09 19:20 2. Hooftrimmer Gunners 3:0 SeaComp

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 23 9 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 18:00 26. SeaComp 5:2 FC Kalinka Bohunice
16/06 21:00 25. S.B.S. Bástr "B" 2:8 SeaComp 29'
09/06 19:20 24. SeaComp 4:1 FC Habrůvka "B"
31/05 20:00 23. Palermo 2:3 SeaComp
22/05 18:00 22. SeaComp 2:2 FC Barbaři
19/05 19:20 21. Impérium 1:1 SeaComp
04/05 18:45 19. FK Világoš 3:3 SeaComp 14'
15/04 18:00 16. SeaComp 1:3 FC Dvorska
12/04 20:00 17. FC Rom Star 6:3 SeaComp
03/04 19:00 15. FC Poutník 1552 "B" 3:5 SeaComp 2' 35'
01/04 18:00 14. SeaComp 2:3 Amazing FC
23/11 14:00 13. FC Kalinka Bohunice 1:0 SeaComp
18/11 19:00 12. SeaComp 5:1 S.B.S. Bástr "B" 10'
13/11 18:30 11. FC Habrůvka "B" 1:3 SeaComp
04/11 19:00 10. SeaComp 7:1 Palermo 15'
22/10 20:15 8. SeaComp 1:2 Impérium
15/10 19:00 7. Fanatics Brno 1:5 SeaComp 13'
07/10 20:30 6. SeaComp 0:2 FK Világoš
29/09 20:30 5. Estudiantes C.F. 2:3 SeaComp
22/09 21:00 4. SeaComp 3:2 FC Rom Star
17/09 17:45 3. FC Dvorska 1:3 SeaComp 18' 53'
10/09 19:00 2. SeaComp 3:3 FC Poutník 1552 "B" 21'
03/09 19:30 1. Amazing FC 1:0 SeaComp

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 19 8 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 18:30 26. SeaComp 3:1 FC Balls Busters
12/06 20:00 24. SeaComp 5:1 FK Világoš
04/06 19:00 23. S.B.S. Bástr "B" 3:5 SeaComp
21/05 19:00 21. FC Habrůvka "B" 3:1 SeaComp
15/05 20:00 20. SeaComp 1:0 Estudiantes C.F.
06/05 19:00 19. Fanatics Brno 3:5 SeaComp 51'
28/04 19:00 18. Vyšší princip 6:0 SeaComp
24/04 20:00 17. SeaComp 10:2 SSC Brno 26'
17/04 20:00 16. FC Rom Star 5:4 SeaComp 58' 42'
02/04 18:45 14. FC Dark Reunion 1:1 SeaComp
28/11 19:00 13. SeaComp 6:1 FC Balls Busters
17/11 20:00 12. SeaComp 5:1 FC Poutník 1552 "B" 26' 33'
07/11 18:30 10. SeaComp 5:3 S.B.S. Bástr "B"
31/10 18:45 9. Černý balet 3:1 SeaComp
23/10 19:00 8. SeaComp 6:3 FC Habrůvka "B" 44' 49' 52'
15/10 19:00 7. Estudiantes C.F. 1:0 SeaComp
08/10 18:00 6. SeaComp 3:0 Fanatics Brno
03/10 20:30 5. SeaComp 1:4 Vyšší princip
23/09 21:00 4. SSC Brno 3:3 SeaComp

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 22 9 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 20:00 26. SeaComp 3:5 KMK Betis United
18/06 18:00 25. Fanatics Brno 3:1 SeaComp
11/06 20:00 24. SeaComp 2:2 FC Clubwash::Brno 43'
05/06 19:00 23. SK Retro Brno 4:2 SeaComp
22/05 19:00 21. SeaComp 6:6 FC Spodek Bohunice 19' 22' 32'
03/05 20:00 19. SeaComp 3:4 FC Rom Star
30/04 19:00 18. Kašpaři VM 2:0 SeaComp
21/04 21:00 17. SeaComp 0:1 Estudiantes C.F.
16/04 18:45 16. EUROPLOTY "B" 8:2 SeaComp
11/04 19:00 15. SeaComp 2:7 The Reds "B"
03/04 19:00 14. FC Fénix Brno "C" 4:1 SeaComp 28'
28/11 19:10 13. KMK Betis United 0:4 SeaComp
21/11 18:00 12. SeaComp 9:3 Fanatics Brno 24' 40'
17/11 16:00 8. FC Spodek Bohunice 1:1 SeaComp
14/11 18:30 11. FC Clubwash::Brno 0:4 SeaComp 25'
05/11 18:00 10. SeaComp 0:0 SK Retro Brno
01/11 20:40 9. SeaComp 0:3 Malakes F.C.
17/10 18:30 7. SeaComp 1:3 Cordoba 06 "B"
09/10 20:00 6. FC Rom Star 2:1 SeaComp
04/10 18:00 5. SeaComp 1:5 Kašpaři VM
18/09 18:30 3. SeaComp 1:4 EUROPLOTY "B" 2'
13/09 18:45 2. The Reds "B" 1:1 SeaComp 38'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 9 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/06 19:00 9. Pink Pigs 2:6 SeaComp 33'
20/06 18:00 3. AliOptik 3:5 SeaComp
20/06 17:00 1. ABB 2:3 SeaComp 4'
13/06 17:00 8. SeaComp 3:1 ABB
06/06 19:00 7. RATI IVACAR 4:1 SeaComp
31/05 20:30 13. Mediální mrchy 2:1 SeaComp 12'
24/05 17:00 12. SeaComp 2:8 BSMK 31'
16/05 16:30 11. Sport Centrum Srbská 1:1 SeaComp
09/05 18:00 10. SeaComp 1:2 AliOptik

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382