BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Garláthy Peter
Narozen dne: 24.08.1986

V soutěžích BSMK od: 02.05.2012
Mateřský klub: SeaComp (SeaComp "B")
Celkový počet startů BSMK: 168
Celkový počet vstřelených branek: 70
Celkový počet žlutých karet: 2
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 5 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/10 19:00 6. SeaComp 3:4 Los Arbitros
02/10 19:00 5. Impérium 1:1 SeaComp
25/09 19:00 4. SeaComp 1:2 Hooftrimmer Gunners
23/09 18:45 1. Dynamo Haná 7:0 SeaComp
11/09 19:30 2. SeaComp 0:1 Estudiantes C.F.
SeaComp "B" 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
01/09 20:00 1. Hooftrimmer Gunners "B" 3:2 SeaComp "B"

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 17 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 19:30 25. SeaComp 6:2 Bitches 53' 54'
22/05 19:30 22. SeaComp 4:2 Royal Flush 59'
16/05 19:00 21. MK Slatina Brno 2:2 SeaComp
10/05 19:30 20. SeaComp 3:5 FC Rom Star
02/05 20:30 19. FC Rebels 1:3 SeaComp
24/04 20:45 18. SeaComp 2:4 FC Pivnice u Čápa 1'
04/04 18:45 15. Division-KH 0:1 SeaComp
27/03 20:45 14. SeaComp 6:0 Colgate Team
13/11 19:00 11. SeaComp 0:5 The Reds "B"
01/11 21:00 9. Royal Flush 10:2 SeaComp
23/10 19:00 8. SeaComp 0:5 MK Slatina Brno
10/10 19:00 6. SeaComp 0:2 FC Rebels
05/10 16:45 5. FC Pivnice u Čápa 4:7 SeaComp 2' 29'
20/09 21:00 3. Estudiantes C.F. 3:4 SeaComp 59'
18/09 20:30 13. SeaComp 0:2 C.F. Relax "B"
11/09 20:30 2. SeaComp 2:2 Division-KH
06/09 19:30 1. Colgate Team 0:3 SeaComp
SeaComp "B" 10 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/11 20:30 13. SeaComp "B" 3:6 Hooftrimmer Gunners "B" 45'
19/11 19:00 12. Fellaz Brno 2:2 SeaComp "B"
13/11 20:30 11. SeaComp "B" 3:1 FC Tiki-Taka Brno
07/11 21:00 10. FC Spitfire 1:0 SeaComp "B"
31/10 20:30 9. SeaComp "B" 1:3 TJ Rotor Magenta
21/10 15:00 8. SK Veselka 8:1 SeaComp "B"
30/09 21:00 5. Royal Flush "C" 1:4 SeaComp "B" 60'
27/09 20:30 4. SeaComp "B" 1:1 PKV Stars
10/09 20:30 2. SeaComp "B" 2:6 Moravia Brno 31'
04/09 19:00 1. Kaša Team 2:2 SeaComp "B"

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 22 9 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 21:00 26. FC DM Podlahy 1:1 SeaComp
20/06 19:00 25. SeaComp 2:1 C.F. Relax
13/06 19:00 24. Amazing FC 4:1 SeaComp
30/05 19:00 22. The Reds "B" 0:2 SeaComp 12'
15/05 20:45 20. SeaComp 1:2 Renfus Team 55'
09/05 19:00 19. Mediální mrchy 2:1 SeaComp
03/05 21:00 18. SeaComp 2:6 Knihovnicka.cz 33'
20/04 18:00 17. Impérium 1:3 SeaComp 15'
17/04 20:45 16. SeaComp 0:11 Hooftrimmer Gunners
06/04 20:30 15. FC Zebra 1:4 SeaComp 52' 53'
03/04 19:30 14. SeaComp 1:1 FC Habrůvka 58'
24/11 20:30 13. SeaComp 3:9 FC DM Podlahy 21'
22/11 19:30 12. C.F. Relax 2:2 SeaComp
14/11 19:30 11. SeaComp 1:6 Amazing FC
07/11 19:00 10. Výtahy SHS 1:3 SeaComp
27/10 19:15 9. SeaComp 0:2 The Reds "B"
18/10 19:00 7. Renfus Team 2:2 SeaComp
10/10 19:30 6. SeaComp 0:3 Mediální mrchy
03/10 19:30 5. Knihovnicka.cz 1:4 SeaComp 31'
20/09 21:00 3. Hooftrimmer Gunners 1:2 SeaComp
12/09 20:45 2. SeaComp 3:1 FC Zebra 46'
01/09 18:00 1. FC Habrůvka 3:2 SeaComp

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 20 8 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 22. C.F. Relax 1:3 SeaComp 14'
07/06 20:30 21. SeaComp 11:0 Amazing FC
01/06 20:30 20. The Reds "B" 2:2 SeaComp 13'
24/05 19:00 19. SeaComp 2:0 Výtahy SHS
18/05 19:00 18. SeaComp 2:5 Mediální mrchy
04/05 21:00 17. Knihovnicka.cz 3:4 SeaComp 21' 50'
01/05 19:00 16. SeaComp 1:8 FC Poutník 1552
11/04 21:00 13. FC DM Podlahy 5:2 SeaComp
05/04 19:00 12. SeaComp 2:1 FC Coco Aradza
08/11 19:20 11. SeaComp 2:2 C.F. Relax
02/11 19:30 10. Amazing FC 3:3 SeaComp
25/10 19:20 9. SeaComp 5:1 The Reds "B"
17/10 19:20 8. Výtahy SHS 0:4 SeaComp 6' 50'
12/10 19:30 7. Mediální mrchy 5:3 SeaComp 35'
05/10 19:20 6. SeaComp 2:2 Knihovnicka.cz
23/09 19:15 5. FC Poutník 1552 3:2 SeaComp
20/09 19:20 4. SeaComp 1:3 FC Habrůvka
15/09 18:00 3. FC Dvorska 0:1 SeaComp
07/09 19:20 2. SeaComp 4:2 FC DM Podlahy 50'
30/08 19:20 1. FC Coco Aradza 3:0 SeaComp

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 21 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 20:40 26. SeaComp 3:4 S.B.S. Bástr
10/06 19:15 25. FC Poutník 1552 3:3 SeaComp
07/06 19:20 24. SeaComp 9:0 Royal Flush
27/05 18:00 23. FC Dvorska 5:1 SeaComp 43'
17/05 19:20 21. SeaComp 2:2 FC Rom Star
10/05 18:45 20. Division-KH 0:3 SeaComp
05/05 19:20 19. SeaComp 5:3 FC Zebra
26/04 20:40 18. Colgate Team 1:0 SeaComp
20/04 18:00 17. SeaComp 7:2 FC Kalinka Bohunice
08/04 18:00 16. Palermo 0:6 SeaComp 52'
05/04 19:20 15. SeaComp 3:2 Hooftrimmer Gunners
24/03 18:00 14. C.F. Relax "B" 2:2 SeaComp
24/11 20:45 13. S.B.S. Bástr 3:2 SeaComp
18/11 20:40 12. SeaComp 0:3 FC Poutník 1552
20/10 20:45 8. FC Rom Star 4:5 SeaComp 50' 53'
14/10 19:20 7. SeaComp 7:2 Division-KH 13'
08/10 21:00 6. FC Zebra 1:2 SeaComp
30/09 19:20 5. SeaComp 2:1 Colgate Team
16/09 19:20 3. SeaComp 5:0 Palermo 6'
10/09 19:20 2. Hooftrimmer Gunners 3:0 SeaComp
30/08 20:00 1. SeaComp 1:4 C.F. Relax "B" 59'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 24 13 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 18:00 26. SeaComp 5:2 FC Kalinka Bohunice 46' 53'
09/06 19:20 24. SeaComp 4:1 FC Habrůvka "B" 49'
31/05 20:00 23. Palermo 2:3 SeaComp 4'
22/05 18:00 22. SeaComp 2:2 FC Barbaři
19/05 19:20 21. Impérium 1:1 SeaComp 45'
13/05 18:00 20. SeaComp 3:2 Fanatics Brno 43'
04/05 18:45 19. FK Világoš 3:3 SeaComp
29/04 20:40 18. SeaComp 0:0 Estudiantes C.F.
15/04 18:00 16. SeaComp 1:3 FC Dvorska
12/04 20:00 17. FC Rom Star 6:3 SeaComp
03/04 19:00 15. FC Poutník 1552 "B" 3:5 SeaComp 33'
23/11 14:00 13. FC Kalinka Bohunice 1:0 SeaComp
18/11 19:00 12. SeaComp 5:1 S.B.S. Bástr "B" 41'
13/11 18:30 11. FC Habrůvka "B" 1:3 SeaComp 37'
04/11 19:00 10. SeaComp 7:1 Palermo 39' 44'
25/10 10:00 9. FC Barbaři 1:3 SeaComp 37'
22/10 20:15 8. SeaComp 1:2 Impérium
15/10 19:00 7. Fanatics Brno 1:5 SeaComp
07/10 20:30 6. SeaComp 0:2 FK Világoš
29/09 20:30 5. Estudiantes C.F. 2:3 SeaComp 17' 29'
22/09 21:00 4. SeaComp 3:2 FC Rom Star
17/09 17:45 3. FC Dvorska 1:3 SeaComp
10/09 19:00 2. SeaComp 3:3 FC Poutník 1552 "B"
03/09 19:30 1. Amazing FC 1:0 SeaComp

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 18 13 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 18:30 26. SeaComp 3:1 FC Balls Busters 35' 57'
13/06 18:00 25. FC Poutník 1552 "B" 2:2 SeaComp
12/06 20:00 24. SeaComp 5:1 FK Világoš 26' 44'
04/06 19:00 23. S.B.S. Bástr "B" 3:5 SeaComp 21'
06/05 19:00 19. Fanatics Brno 3:5 SeaComp 24' 52'
28/04 19:00 18. Vyšší princip 6:0 SeaComp
24/04 20:00 17. SeaComp 10:2 SSC Brno 3'
17/04 20:00 16. FC Rom Star 5:4 SeaComp
10/04 19:00 15. SeaComp 0:5 FCC František Vláčil
02/04 18:45 14. FC Dark Reunion 1:1 SeaComp
28/11 19:00 13. SeaComp 6:1 FC Balls Busters 48'
17/11 20:00 12. SeaComp 5:1 FC Poutník 1552 "B"
31/10 18:45 9. Černý balet 3:1 SeaComp
15/10 19:00 7. Estudiantes C.F. 1:0 SeaComp
03/10 20:30 5. SeaComp 1:4 Vyšší princip
23/09 21:00 4. SSC Brno 3:3 SeaComp 5'
19/09 19:30 3. SeaComp 5:6 FC Rom Star 6' 27'
05/09 18:00 1. SeaComp 2:4 FC Dark Reunion 20'

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 21 9 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/05 18:00 22. Malakes F.C. 2:2 SeaComp 56'
12/05 18:00 20. Cordoba 06 "B" 7:0 SeaComp
03/05 20:00 19. SeaComp 3:4 FC Rom Star 42' 52'
30/04 19:00 18. Kašpaři VM 2:0 SeaComp
21/04 21:00 17. SeaComp 0:1 Estudiantes C.F.
16/04 18:45 16. EUROPLOTY "B" 8:2 SeaComp 46' 59'
11/04 19:00 15. SeaComp 2:7 The Reds "B"
03/04 19:00 14. FC Fénix Brno "C" 4:1 SeaComp
28/11 19:10 13. KMK Betis United 0:4 SeaComp 13'
21/11 18:00 12. SeaComp 9:3 Fanatics Brno
17/11 16:00 8. FC Spodek Bohunice 1:1 SeaComp
14/11 18:30 11. FC Clubwash::Brno 0:4 SeaComp
05/11 18:00 10. SeaComp 0:0 SK Retro Brno
01/11 20:40 9. SeaComp 0:3 Malakes F.C.
17/10 18:30 7. SeaComp 1:3 Cordoba 06 "B"
09/10 20:00 6. FC Rom Star 2:1 SeaComp
04/10 18:00 5. SeaComp 1:5 Kašpaři VM
26/09 20:40 4. Estudiantes C.F. 1:3 SeaComp 45' 62'
18/09 18:30 3. SeaComp 1:4 EUROPLOTY "B"
13/09 18:45 2. The Reds "B" 1:1 SeaComp
03/09 19:30 1. SeaComp 1:2 FC Fénix Brno "C" 41'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 9 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/06 19:00 9. Pink Pigs 2:6 SeaComp
20/06 18:00 3. AliOptik 3:5 SeaComp
20/06 17:00 1. ABB 2:3 SeaComp
13/06 17:00 8. SeaComp 3:1 ABB
06/06 19:00 7. RATI IVACAR 4:1 SeaComp
31/05 20:30 13. Mediální mrchy 2:1 SeaComp
24/05 17:00 12. SeaComp 2:8 BSMK
16/05 16:30 11. Sport Centrum Srbská 1:1 SeaComp 32'
02/05 16:30 4. SeaComp 0:3 Sport Centrum Srbská

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382