BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Pospíšil Petr
Narozen dne: 26.09.1980

V soutěžích BSMK od: 01.07.2006
Mateřský klub: FC Pivnice u Čápa (FC Pivnice u Čápa)
Celkový počet startů BSMK: 98
Celkový počet vstřelených branek: 167
Celkový počet žlutých karet: 16
Celkový počet červených karet: 6
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Pivnice u Čápa 2 2 0 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/11 18:45 10. Division-KH 4:3 FC Pivnice u Čápa 28' 48' 51'
21/09 18:00 3. FC Pivnice u Čápa 1:11 MK Slatina Brno 32'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
08.11.2018 300,- do 12. kola včetně dle Sazebníku bod „3.2 Hrubé protestování, urážky“

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Pivnice u Čápa 7 9 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/06 18:45 26. C.F. Relax "B" 6:0 FC Pivnice u Čápa 57'
12/06 20:45 24. Bitches 1:3 FC Pivnice u Čápa
21/11 19:00 12. Blizzards 2:2 FC Pivnice u Čápa 43'
14/11 17:15 11. FC Pivnice u Čápa 2:8 Bitches 32'
30/09 17:00 5. FC Rom Star 2:5 FC Pivnice u Čápa 18' 37' 52' 54'
27/09 16:45 4. FC Pivnice u Čápa 3:1 FC Rebels 23'
13/09 16:45 2. FC Pivnice u Čápa 6:4 Division-KH 3' 11' 34' 9'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
PROTECTION.CZ 4 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/09 20:30 5. PROTECTION.CZ 2:7 SK Retro Brno
21/09 18:45 4. FC Dark Reunion 11:2 PROTECTION.CZ
14/09 19:00 3. PROTECTION.CZ 3:2 Nedeka Brno
07/09 20:45 2. Impérium 6:7 PROTECTION.CZ 10' 15' 24' 60'

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
PROTECTION.CZ 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/10 20:40 6. Café Bar Espaňa 5:2 PROTECTION.CZ

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
PROTECTION.CZ 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/11 20:45 10. Nedeka Brno 2:4 PROTECTION.CZ

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
PROTECTION.CZ 20 17 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 20:45 30. PROTECTION.CZ 13:2 Colgate Team
19/05 20:45 27. Kašpaři VM 2:8 PROTECTION.CZ 5' 37'
07/05 20:45 24. PROTECTION.CZ 4:4 Rebešovice 55'
30/04 20:45 23. Pitaval 0:5 PROTECTION.CZ
21/04 20:00 15. Colgate Team 2:10 PROTECTION.CZ 48' 58'
17/04 20:45 21. RKM Royal Day Brno 5:2 PROTECTION.CZ
10/04 20:45 20. Gioia Brno 4:1 PROTECTION.CZ
01/04 20:45 19. PROTECTION.CZ 2:7 Karlsberg C.F. 50'
27/03 19:00 18. Cordoba 06 4:5 PROTECTION.CZ 8'
20/03 20:00 17. PROTECTION.CZ 3:0 Nedeka Brno
12/03 20:45 16. Surfin Brno 1:4 PROTECTION.CZ 20'
26/11 20:45 14. PROTECTION.CZ 21:3 Rakol Brno 28' 30' 37' 50' 56'
31/10 20:45 10. PROTECTION.CZ 6:4 Galaxy Brno 53'
24/10 19:15 9. Rebešovice 3:6 PROTECTION.CZ
15/10 20:30 8. PROTECTION.CZ 4:2 Pitaval
10/10 19:45 7. Bohunice 30 8:2 PROTECTION.CZ 58'
24/09 20:45 5. PROTECTION.CZ 1:10 Gioia Brno 11'
17/09 20:45 4. Karlsberg C.F. 2:2 PROTECTION.CZ 40'
12/09 20:30 3. PROTECTION.CZ 4:0 Cordoba 06 53'
29/08 20:30 1. PROTECTION.CZ 7:2 Surfin Brno 58'

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
PROTECTION.CZ 19 27 4 2   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 20:40 29. PROTECTION.CZ 2:7 Tripoli Brno 37' 34' 45'
28/05 20:40 28. Cordoba 06 2:6 PROTECTION.CZ 12' 15' 47' 45'
21/05 20:40 26. Atex Brno 1:8 PROTECTION.CZ 27' 54'
14/05 20:40 25. PROTECTION.CZ 3:8 RKM Royal Day Brno 45'
08/05 10:00 24. Rebešovice 0:5 PROTECTION.CZ 16' 23' 40'
02/05 19:00 23. PROTECTION.CZ 5:2 Rakol Brno 16' 52'
25/04 18:45 22. Gioia Brno 9:2 PROTECTION.CZ 40'
16/04 20:40 21. PROTECTION.CZ 1:3 Surfin Brno
03/04 20:30 19. Orel Bohunice 6:6 PROTECTION.CZ 5' 24' 32'
21/03 15:00 17. Natural 95 1:4 PROTECTION.CZ 9' 42'
04/12 18:50 15. PROTECTION.CZ 4:3 INEX-SDA Srbská 10'
24/10 18:45 7. PROTECTION.CZ 3:2 Gioia Brno
23/10 18:45 9. PROTECTION.CZ 1:6 Rebešovice
18/10 18:50 8. Rakol Brno 7:7 PROTECTION.CZ 24' 27'
25/09 17:30 5. Pískovna Černovice 4:5 PROTECTION.CZ 1' 23' 43'
18/09 19:00 4. PROTECTION.CZ 7:8 Orel Bohunice 16' 44' 56' 59'
13/09 14:15 3. Nedeka Brno 2:4 PROTECTION.CZ 52' 16'
04/09 19:00 2. PROTECTION.CZ 2:1 Natural 95 54'
29/08 20:30 1. Karlsberg C.F. 7:2 PROTECTION.CZ

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Star Trac 16 29 2 2   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
15/05 19:30 26. United 07 4:4 Star Trac 38' 5' 48'
03/05 19:30 23. Star Trac 2:2 RKM Brokers 12' 46'
01/05 18:15 22. Hearts of König 2:6 Star Trac 14'
10/04 18:45 20. Star Trac 4:3 DROM 20' 57'
05/04 10:30 18. Surfin Brno 1:5 Star Trac 5' 20' 35' 57'
27/03 19:30 17. Star Trac 2:0 Natural 95 40'
05/12 18:15 11. Star Trac 9:3 United 07 11' 11' 30'
28/11 19:15 14. Atex Brno 6:4 Star Trac
02/11 15:30 10. Nedeka Brno 4:1 Star Trac 59'
26/10 18:00 9. Star Trac 6:6 Noem Arch Brno
19/10 19:00 8. RKM Brokers 8:0 Star Trac
26/09 18:30 5. Star Trac 1:1 Cordoba 06 4' 11' 41'
19/09 19:30 4. DROM 4:5 Star Trac 2' 6' 36' 41'
12/09 20:45 3. Star Trac 2:5 Surfin Brno 4' 24'
07/09 14:30 2. Natural 95 0:1 Star Trac 10'
31/08 10:30 1. Star Trac 9:3 Hála Team 6' 9' 11' 20' 30' 34' 40' 39'

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Star Trac 7 22 0 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/06 19:30 30. Star Trac 0:0 Cordoba 06
31/03 13:15 25. Surfin Brno 3:1 Star Trac
25/11 18:00 12. Star Trac 9:6 Sport Centrum Srbská 5' 18' 31' 33' 35' 39' 49' 58' 60'
25/10 19:30 8. Star Trac 4:11 Bookmakers Brno 4' 29' 41' 59'
05/10 19:15 5. Atex Brno 3:10 Star Trac 1' 19' 28' 30' 33' 36' 38' 59'
23/09 20:00 3. Star Trac 0:5 Bohunice 30
07/09 19:30 1. Star Trac 3:3 Nedeka Brno 5' 50'

2006/2007

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Star Trac 20 54 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/04 20:15 24. CEG A 2:5 Star Trac 26' 40' 60' 49'
09/03 19:15 20. Hearts of König 7:4 Star Trac 13' 17' 27' 57' 58'
02/03 19:15 21. Star Trac 10:3 DROM 34' 46'
17/02 10:50 10. Karlsberg C.F. 2:6 Star Trac 8' 26' 33' 56'
16/02 19:15 11. Natural 95 Star Trac
02/02 20:30 19. Star Trac 4:0 Bohunice 30 5' 46'
21/01 10:00 18. Brücknerovo Béčko 3:8 Star Trac 49' 61'
10/12 10:00 15. Nedeka Brno 0:4 Star Trac 27' 50'
08/12 19:15 16. Cordoba 06 1:5 Star Trac 38' 46'
01/12 19:15 14. Star Trac 3:3 FC Srbská 29' 36' 54'
26/11 12:00 13. KMK Dynamo Brno 3:4 Star Trac 30' 44'
24/11 19:15 17. Star Trac 7:4 Café 04 24' 31' 31' 36' 45' 36'
18/11 19:15 12. Star Trac 5:2 Legia Bohunice 15' 27' 30'
22/10 13:00 8. Star Trac 8:3 FC Rom Star 1' 12' 24' 35' 48' 51' 60'
15/10 16:00 7. Star Trac 7:1 Bookmakers Brno 23' 31' 36'
08/10 16:00 6. Surfin Brno 3:2 Star Trac
01/10 10:30 5. Star Trac 4:1 CEG A 35' 39' 52'
25/09 17:30 4. Fischer Cafe 5:3 Star Trac 15' 52'
09/09 18:00 2. DROM 5:5 Star Trac 12'
03/09 15:00 1. Star Trac 12:5 Hearts of König 5' 14' 29' 39' 44'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382